شناسایی پهپادهای جاسوس با كمك یك اپلیكیشن تلفن همراه

شناسایی پهپادهای جاسوس با كمك یك اپلیكیشن تلفن همراه لینك بگیر: شركت چینی ˮدی جی آیˮ می خواهد تا سال 2020، از یك اپلیكیشن تلفن همراه رونمایی كند كه می تواند از عهده شناسایی پهپادها برآید.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، بزرگترین شركت سازنده پهپاد اعلام نموده كه می خواهد اپلیكشن جدیدی را برای شناسایی پهپادهای در حال پرواز طراحی كند.
شركت چینی "دی جی آی" (DJI) امیدوار است كه بتواند از اپلیكیشن جدید خود كه هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، در سال ۲۰۲۰ و بعد از گرفتن مجوز دولت رونمایی كند.


محدوده پوشش دهی این اپلیكیشن، حدود ۹ كیلومتر است و می تواند یك اصل ارتباطی جدید را با ابزارهای قابل اتصال به وای فای عرضه نماید و امكان ارتباط آنها با یكدیگر را فراهم آورد.


این اپلیكیشن، یك روش شناسایی ازراه دور به حساب می آید كه انسان ها می توانند به راحتی با آن كار كنند. نكته مثبت در مورد این تكنولوژی جدید، توانایی آن در بررسی عبور و مرور پهپادها بدون نیاز به تجهیزات پرهزینه است. این اپلیكیشن برای شناسایی تعداد پهپادهایی كه در نزدیكی آن قرار دارند و یافتن مالك آن، از وای فای استفاده می نماید.


بگفته مقامات دی جی آی، این اپلیكیشن می تواند ابزاری برای افرادی باشد كه نگران جاسوسی پهپادها و حریم شخصی خود هستند.
منبع:

1398/08/25
01:47:11
5.0 / 5
4296
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی