نسخه چینی بازی فروت نینجا كلاهبرداری می كند

نسخه چینی بازی فروت نینجا كلاهبرداری می كند به گزارش لینك بگیر دولت چین ۷۸۷۳ اپلیكیشن را حذف كرده كه از كاربران هزینه اضافی دریافت و اطلاعات آنان را سرقت می كرده اند. یكی از اپلیكیشن های حذف شده نسخه چینی فروت نینجا است.به گزارش لینك بگیر به نقل از رویترز، سازمان ناظر سایبری چین حدود ۸۰۰۰ اپلیكیشن موبایل را حذف كرده است این گامی در جهت كنترل بیشتر اینترنت این كشور بشمار می رود.
سازمان فضای سایبری چین(CAC)، در اطلاعیه ای اعلام نمود به اپراتورهای مخابراتی دستور داده تا خدمات ۷۸۷۳ اپلیكیشن را تعطیل كنند، چونكه این اپلیكیشن ها از كاربران هزینه های اضافی دریافت و اطلاعات آنان را هم سرقت كردند.
همچنین (CAC) اعلام نموده با همكاری سازمانهای دولتی دیگر از ماه سپتامبر مشغول اجرای اقداماتی برای رصد اپلیكیشن های موبایل است كه حقوق كاربران را زیرپا می گذارند.
در میان اپلیكیشن هایی كه دولت این كشور در طرح مذكور هدف گرفته نسخه چینی بازی محبوب «فروت نینجا» هم دیده می شود. طبق گزارش(CAC) این بازی از لحاظ مالی به كاربران خسارت می زند، چونكه آنها را فریب می دهد تا به صورت ناخواسته در خدماتی ثبت نام كنند كه از آنها هزینه دریافت می شود.
البته ۳ بازی به نام «فروت نینجا » در چین ثبت شده و هنوز معلوم نیست كدام یك از آنها حذف شده اند.

1397/11/08
16:41:19
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی