ایرانسل جایزه كرسی یادگیری دیجیتال یونسكو را دریافت كرد

ایرانسل جایزه كرسی یادگیری دیجیتال یونسكو را دریافت كرد به گزارش لینك بگیر ایرانسل موفق به دریافت تندیس سازمان برتر در اولین جایزه ملی یادگیری دیجیتال یونسكو شد.به گزارش لینك بگیر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین جایزه ملی یادگیری دیجیتال در ایران توسط كرسی آموزش و یادگیری الكترونیكی یونسكو و در سه محور فرد، سازمان و دستاورد اثرگذار برگزار گردید.
ایرانسل در این ارزیابی، به علت فراهم كردن بستر ارتباطی مناسب برای آموزش دیجیتال همچون سیستم جامع آموزش دیجیتال داخل سازمان (iLearn)، اپلیكیشن دانا و لنز و هم تهیه محتوای آموزشی برای كاركنان به صورت دیجیتال حائز شرایط لازم برای دریافت جایزه شناخته شد.
نخستین دوره جایزه ملی یادگیری دیجیتال با هدف فرهنگ سازی در زمینه آموزش و یادگیری الكترونیكی و معرفی و تشویق افراد و سازمان های مؤثر در توسعه و ارتقای جایگاه یادگیری دیجیتال برگزار گردید.
ارزیابی اهدای این جایزه در آبان ۹۷ انجام و مراسم پایانی آن روز دوشنبه ۲۶ آذر در سالن همایش های مركز اسناد كتابخانه ملی ایران برگزار گردید. در این مراسم، نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات، صادق عباسی شاهكوه مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت، علی اكبر جلالی رئیس كرسی آموزش و یادگیری الكترونیك یونسكو و تنی چند از مدرسان حوزه یادگیری دیجیتال حضور داشتند.

1397/10/02
15:57:03
5.0 / 5
4503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی