200مقاله ISI از دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه وبویراحمد چاپ شد

200مقاله ISI از دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه وبویراحمد چاپ شد به گزارش لینك بگیر معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی، درمانی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: سال قبل 200 مقاله علمی - پژوهشی ISI از این دانشگاه به چاپ رسید.


حسین ماری اوریاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: سرانه تولید مقاله علمی - پژوهشی در دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد در سه سال قبل از 57 صدم مقاله به ازای هر عضو هیأت علمی به 1.2 مقاله به ازای هر عضو هیأت علمی رسیده است.
وی اضافه كرد: چنین ارتقایی قابل قبول بوده و امید است كه این شاخص در سال های آینده هم بیشتر از پیش بهبود یابد.
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد بیان كرد: تعداد رجوع محققان كشور و استان به مقاله های علمی - پژوهشی ISI این دانشگاه نسبت به سال های گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
اوریاد عنوان كرد: دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد هم همانند دیگر دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی این استان دستاوردهای علمی و پژوهشی خویش را در نمایشگاه هفته پژوهش امسال استان عرضه نموده است.
وی اظهار داشت: دانشكده های پرستاری و مامایی، پزشكی، پیراپزشكی، دندانپزشكی و بهداشت دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه حضور دارند.
اوریاد اظهار داشت: مراكز تحقیقاتی سلولی - مولكولی، گیاهان دارویی، عوامل اجتماعی، شركت های دانش بنیان، هسته های فناور و شركت های مستقر در مركز رشد دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد تولیدات علمی و پژوهشی خویش را در این نمایشگاه عرضه داده اند.
وی تصریح كرد: 2 شركت دانش بنیان الكترو طب آسیا و ایلماه دانشگاه علوم پزشكی كهگیلویه و بویراحمد علاوه بر عرضه فعالیت های علمی و پژوهشی خود در نمایشگاه هفته پژوهش امسال این استان توضیحات لازم در مورد كاربرد آنها را هم به بازدیدكنندگان عرضه می دهند.
ISI معیاری جهت بررسی اعتبار یك مقاله علمی - پژوهشی است.
مقاله های علمی - پژوهشی واحدهای اندازه گیری و اعتبارسنجی دارند كه ISI یكی از معیارهای سنجش مقاله در سطح جهانی است.
24 تا 29 آذر امسال بعنوان هفته پژوهش نامگذاری شده و شعار آن هم «پژوهش هدفمند و فناوری ارزش­ آفرین در خدمت تولید ملی» است.
7535/1662


1397/09/27
15:25:53
5.0 / 5
4314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی