جلوگیری از اعتیاد به اینستاگرام با یك قابلیت جدید

جلوگیری از اعتیاد به اینستاگرام با یك قابلیت جدید لینك بگیر: اینستاگرام مشغول نمایش قابلیتی است كه به كاربر كمك می نماید به این اپلیكیشن معتاد نشود.به گزارش لینك بگیر به نقل از دیلی میل، اینستاگرام می خواهد به كاربرانش كمك نماید مدت زمانی كه در این اپلیكیشن وقت می گذرانند را مدیریت كنند.
این شبكه اجتماعی متعلق به فیسبوك مشغول نمایش داشبورد جدیدی است كه به كاربر نشان داده است روزانه چه مدت زمانی از اینستاگرام استفاده می نماید و حتی محدودیت های زمانی تعیین می كند تا افراد به اپلیكیشن معتاد نشوند.

اینستاگرام اولین بار در تابستان امسال اعلام نمود ابزار مدیریت زمان را نمایش می كند.
كاربر برای دستیابی به این ویژگی، باید روی منو در گوشه سمت راست پروفایل اینستاگرام خود كلیك كند. در این قسمت فرد باید روی گزینه Your Activity كلیك كند تا متوجه شود روزانه به صورت متوسط چه مدت از اینستاگرام استفاده می نماید.همچنین اگر كاربر روی یك روز خاص كلیك كند، می تواند مدت زمان استفاده از اپلیكیشن در روز خاص را ببیند.

این قابلیت حاوی تصویر جالب و كارآمدی است كه نشان داده است كاربران طی هفته در چه روزهایی بیشتر از اپلیكیشن استفاده می نمایند.
همچنین اگرنیاز باشد كاربر هر روز در اینستاگرام باشد، داشبورد یك گزینه یادآوری باز دارد. كاربران می توانند مشخص كنند روزانه چه مدت زمان در اپلیكیشن صرف كنند.هنگامیكه این مدت زمان تمام می شود، اینستاگرام با ارسال نوتیفیكیشنی به كاربر اعلام می كند به اختتام مدت زمان روزانه خود رسیده است.


1397/08/26
18:22:36
5.0 / 5
4976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی