زنجان 8 هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات دارد

زنجان 8 هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات دارد لینك بگیر: زنجان – معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان اظهار داشت: زنجان هشت هزار دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات و كامپیوتر دارد كه این مهم ظرفیتی برای ارائه خدمات قابل توجه به جامعه خواهد بود.


هاشم محمدلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مهمترین هدف خدمات دولت الكترونیك را آسان سازی روند خدمت رسانی به مردم در كمترین زمان و با حداقل امكانات خواند و اضافه كرد: دولت 12 اقدام قابل توجه در این زمینه انجام داده و الان بیشتر دستگاه ها در این زمینه فعال شده اند.
وی تصریح كرد: شفاف سازی و سلامت اداری از دیگر اهدافی است كه در توسعه خدمات دولت الكترونیك دنبال می شود، بدون شك خدمات الكترونیك از سویی منجر به رفاه مردم و از جانب دیگر ختم به اشتغالزایی و ثروت آفرینی می گردد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان اظهار داشت: باید خدمات پیش بینی شده الكترونیك دولت به مردم اطلاع رسانی شود تا آنان به آسانترین شیوه ممكن خدمت مورد نظر خویش را دریافت نمایند.
وی تصریح كرد: از جانب دیگر دستگاه های دولتی هم باید از توانمندی های بخش خصوصی در زمینه فناوری اطلاعات آگاه شوند و به بهره گیری از آنان بپردازند.
این مسئول افزود: ایران در زمینه خدمات دولت الكترونیك طی ارزیابی های جهانی سال 2018، از پله 106 به 86 ارتقا یافت و این ارزیابی ها در سه شاخص بر خط بودن خدمات، ارتباطات و مخابرات و نیرو و سرمایه انسانی مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی خاطرنشان كرد: ایران از نظر بر خط بودن خدمات در سطح بالا، در زمینه ارتباطات و مخابرات متوسط و در حوزه نیروی انسانی بالاتر از میانگین سرمایه جهانی قرار گرفت.
3001/8068


1397/07/09
22:19:43
5.0 / 5
4866
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی