معاون وزیر ارتباطات خبر داد:

وزارت ارتباطات بسته اجرایی عبور از شرایط تحریم تدوین كرد

وزارت ارتباطات بسته اجرایی عبور از شرایط تحریم تدوین كرد لینك بگیر: معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای عبور از شرایط تحریم، بسته اجرایی تهیه و تدوین كرده است.به گزارش لینك بگیر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با عنایت به خروج آمریكا از برجام و اعمال تحریم های یكجانبه و نوسانات نرخ ارز، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته اجرایی ویژه ای برای عبور از شرایط جدید را در دستور كار خود قرار داد.
سیروس موثقی، معاون وزیر ارتباطات با بیان این خبر، اظهار داشت: در این بسته اجرایی چالش های پیش رو در پنج محور بررسی و برای هر محور راهكارهایی تهیه شده كه بعد از تصویب در ستاد اقتصاد مقاومتی عملیاتی می گردد.
وی اضافه كرد: ورود كالاهای واسطه برای توسعه و نگهداری شبكه، تامین زیرساخت های عرضه خدمات فضایی، تركیب سهامداری اپراتورهای ارتباطی، جابجایی و انتقال ارز و افزایش قیمت تمام شده محصول و خدمات بخش ICT ناشی از آزاد سازی ارز، پنج محوری هستند كه در قالب این بسته اجرایی تهیه و تدوین شده اند.
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه كرد: تعدیل نرخ ارز در قراردادهای پیمانكاری، استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و بورس برای تغییر تركیب سهامداری اپراتورهای مخابراتی غیردولتی بر مبنای مصوبات و مجوزهای اخیر صادره از نهادهای بالادستی و حمایت همه جانبه از تولید كنندگان كالا و خدمات با كیفیت داخلی، از مهمترین راهكارهای عرضه شده برای تصویب در ستاد اقتصاد مقاومتی است.
وی اضافه كرد: این بسته اجرایی با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه كشور، همكاری دستگاه های تابعه و بهره گیری از توان كارشناسی و نخبگان بخش خصوصی حوزه ICT، تدوین شده است.

1397/06/07
14:45:52
5.0 / 5
4529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی