توسط كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات؛

تعرفه ثبت نام كارفرمایان وزارت كار در دفاتر پیشخوان تصویب گردید

تعرفه ثبت نام كارفرمایان وزارت كار در دفاتر پیشخوان تصویب گردید لینك بگیر: كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه عرضه خدمات مربوط به ثبت نام از كارفرمایان حقیقی و حقوقی و كارگران وزارت كار و هم وراث مشمول دریافت سهام عدالت در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را تصویب كرد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۷۶ خود به استناد تكالیف تعیین شده در بند (پ) ماده ۶۷ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، تعرفه عرضه خدمات ثبت­ نام از كارفرمایان حقیقی و حقوقی و كارگران مربوط به وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و ثبت‏ نام از وراث مشمول دریافت سهام عدالت مربوط به سازمان خصوصی­ سازی در دفاتر پستی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی (ICT) را تصویب كرد. در این مصوبه، علاوه بر تعرفه درنظر گرفته شده، سهم دفاتر برای عرضه خدمات مبحث بند (پ) ماده (۶۷) هم مطابق با جدول زیر تعیین شده است.
این درحالی است كه مبحث ماده (۶) مصوبه شماره (۲) یازدهمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، بابت هزینه ‏های تامین، پشتیبانی، پاسخگویی و دسترسی به خدمات در دفاتر و متعلق به تامین‏ كننده این امكانات است و دستگاه‏های اجرایی واگذاركننده خدمت، مشمول این تعرفه نمی‏ شوند. همینطور تعرفه های فوق بدون محاسبه مالیات ارزش ‏افزوده است و در زمان ارائه خدمت در دفاتر، بر مبنای قوانین و مقررات میزان مالیات مربوطه محاسبه و به مبالغ فوق افزوده می گردد.

1397/05/23
13:55:20
5.0 / 5
4649
تگهای خبر: ارتباطات , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی