سرمایه گذاری روی یك فناوری عجیب؛

دریافت و مطالعه پیام های فیسبوك با استفاده از پوست

دریافت و مطالعه پیام های فیسبوك با استفاده از پوست لینك بگیر: شبكه اجتماعی فیسبوك بودجه یك طرح تحقیقاتی را تامین كرده كه در صورت تكمیل، كسب اطلاع از دریافت پیام های جدید و خواندن آنها را با استفاده از پوست ممكن می كند.به گزارش لینك بگیر به نقل از نیواطلس، این شركت كه به سرمایه گذاری بر روی فناوری های عجیب و پیچیده علاقه زیادی دارد در حال همكاری با محققان دانشگاه Purdue در آمریكاست تا این طرح هیجان انگیز را به نتیجه برساند.
در صورت تكمیل طرح یادشده می توانید انتظار داشته باشید كه در صورت ارسال یك پیام برای شما با تولید ارتعاش بر روی پوست از مبحث آگاه شوید و بتوانید محتوای آن را كه به پیراهن شما منتقل شده بخوانید.
پژوهشگران برای نمایش كاركردهای این روش جدید انتقال پیام، دستبندی را به دور بازوی یك داوطلب بستند. این دستبند دارای ۲۴ ابزار برای تولید ارتعاش بر روی پوست دست است كه شدت و ضعف این ارتعاشات می تواند برای انتقال مفاهیم متنوع كه قابل تبدیل به پیام های متنی هستند، مورد استفاده قرار بگیرد.
شدت و ضعف و تنوع ارتعاشات یادشده برای انتقال حروف و آوای موجود در زبان انگلیسی كافی است و پژوهشگران معتقدند می توان استفاده از این ابزار را به راحتی به كاربران آموزش داد و آنها پس از مدت كوتاهی بر آن مسلط می شوند.
محققان می گویند ده دقیقه تمرین در روز برای مسلط شدن بر این ابزار نوین ارتباطی كافی است، هر چند با سه ساعت استفاده كاربران به كاربرد آن عادت می كنند.
در حال حاضر تعدادی از محققان دانشگاه ام آی تی و شركت فیسبوك هم به گروه تحقیقاتی دانشگاه Purdue پیوسته اند و امیدوارند افرادی كه از مشكلات مربوط به شنوایی و بینایی رنج می برند از این ابتكار عمل به خوبی استقبال كنند.

1397/03/30
14:14:04
5.0 / 5
4817
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی