پژوهشگران البرز راهكارهای پشتیبانی از كالای ایرانی را بررسی كردند

پژوهشگران البرز راهكارهای پشتیبانی از كالای ایرانی را بررسی كردند لینك بگیر: كرج- پژوهشگران و دانشوران پارك علم و فناوری استان البرز با برگزاری نشستی راهكارهای پشتیبانی از كالای ایرانی را مورد بررسی قراردادند.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایرنا، اولین نشست ستاد پشتیبانی از كالای ایرانی پارك علم و فناوری البرز با حضور تعدادی از كارشناسان و 12 نفر از مدیران و نخبگان عضو شركتهای دانش بنیان و فناور استان به ریاست سرپرست پارك علم و فناوری استان البرز تشكیل شد.
در این جلسه با تاكید بر اینكه در سالی كه توسط مقام معظم رهبری به سال پشتیبانی از كالای ایرانی نامگذاری شده است باید تمام تلاش مدیران و كارگزاران در تحقق این هدف معطوف شود راهكارهای پشتیبانی از كالاهای ایرانی مورد بررسی قرار گرفت. این راهكارها بعد از بررسی های لازم به ستاد پشتیبانی از كالای ایرانی استان البرز به ریاست استاندار عرضه می گردد.
رییس پارك علم و فناوری البرز روز یكشنبه دراین نشست به حساسیت فعلی كشور اشاره نمود و اظهار داشت: نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری هم جهت نامگذاری سنوات گذشته صورت گرفته است.
عطاء الله ربانی اضافه كرد: این نامگذاری ابعاد مختلفی دارد و نامگذاری این سالها با هوشمندی اعلام می گردد. نامگذاری امسال هم در جهت نامگذاری سال گذشته، یعنی سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.
ربانی همینطور گزارشی از مباحث جلسه اشتغال استان در خصوص اینكه باور و دغدغه استاندارالبرز بر فعالیت بیشتر دستگاههای اجرایی برای تحقق اهداف توسعه اشتغال پایدار استان بوده، به حاضرین ارائه داد.
وی تصریح كرد: تكالیف سال های گذشته و سیاستهای اقتصاد مقاومتی همچنان به قوت خود باقی است. با عنایت به اینكه ستاد پشتیبانی از كالای ایرانی در استانداری البرز به دستور استاندار البرز تشكیل شده در پارك علم و فناوری البرز هم این ستاد بصورت ویژه فعالیت خواهد داشت.
در ادامه جلسه حاضران در مورد مبحث جلسه 'سال پشتیبانی از كالای ایرانی' در سه دسته بندی اصلی تكالیف مسئولین و رسانه ها، تكالیف مردم و مصرف كنندگان، تكالیف فناوران و تولید كنندگان و صاحبان صنایع، به طرح نظرات، پیشنهادات و مشكلات احتمالی پرداختند و مقرر شد دبیرخانه ستاد پارك موارد را جمع بندی و برای طرح در ستاد استانی آماده كند.
8029/1535


1397/01/20
19:14:11
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: فناوری , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی