تاثیر بك لینك در طراحی سایت

تاثیر بك لینك در طراحی سایت لینك بگیر: یكی از نكات مهم در طراحی سایت موفق این است كه در سئو سایت خود عجله نكرده و این جمله را در خاطر داشته باشید كه سئو سایت زمان بر است.


پس از اینكه كارهای مربوط به سئو on-page سایت را انجام دادید نیاز است كه شروع به لینك بیلدینگ كنید. بك لینك ها یكی از مهم ترین مؤلفه های سئو می باشند كه برای رسیدن طراحی سایت خود به صفحات اول گوگل حتماً باید آنها را در نظر بگیرید. نكته مهم در طراحی سایت های موفق این است كه در سئو سایت خود عجله نكنید و این جمله را در خاطر داشته باشید كه سئو سایت زمان بر می باشد. به همین دلیل اگر به صورت ناگهانی شروع به ساختن تعداد زیادی بك لینك برای سایت خود كنید ممكن است گوگل شما را به عنوان یك اسپمر شناسایی و جریمه كند.
 
برای اینكه طراحی سایت شما جریمه نشوید و یا اینكه بتوانید در كلمات كلیدی خاصی به صفحه اول نتایج بروید باید شرایط اصولی را برای بك لینك سازی رعایت كنید.از جمله این شرایط این است كه از سایت هایی كه اعتبار بالایی دارند لینك بگیرید و این كار را به صورت متداوم و از كم به زیاد انجام دهید. از یك كلمه برای لینك دهی استفاده نكنید و از كلمات كلیدی مختلف سایت خود در بك لینك سازی بهره ببرید. لینك های داخلی هم ارزش بسیار بالایی دارند و باید در كنار لینك از سایت های خارجی در صفحات داخلی سایت نیز به یكدیگر لینك بدهید. در مجموع باید فعالیت لینك سازی شما از نظر گوگل كاملاً طبیعی به نظر برسد. همچنین محتوای سایت شما نیز یكی دیگر از مسائل مورد اهمیت در سئو سایت است. موتور جستجویی نظیر گوگل همواره در حال برسی محتوای سایت های مختلف می باشد و پایه های سایت شما در سئو سایت محتوای سایت است. در نوشتن محتوای سایت باید علاوه بر مورتورهای جستجو كاربران سایت خود را نیز در نظر بگیرید زیرا در اصل شما برای آنها محتوا تولید می كنید.
1396/04/24
18:16:06
5.0 / 5
5903
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی