اپلیكیشنی برای شناسایی صورت افراد

اپلیكیشنی برای شناسایی صورت افراد به گزارش لینك بگیر اخیرا یك شركت انگلیسی اپلیكیشنی ساخته كه بعد از اسكن صورت فرد پروفایلی حاوی اطلاعات فرد همچون لینك هایی به حساب های كاربری آن در رسانه های اجتماعی فراهم می كند.به گزارش خبرگزار ی مهر به نقل از تلگراف، بزودی می توان با استفاده از یك اپلیكیشن جدید شناسایی صورت، افراد را به سرعت شناسایی كرد.
این اپلیكیشن صورت افراد را اسكن می كند و پروفایلی حاوی اطلاعات فرد همچون لینك هایی به پروفایل حساب های كاربری رسانه های اجتماعی آنها فراهم می كند.
شركت انگلیسی Blippar با كمك فناوری واقعیت افزوده این اپلیكیشن را ساخته كه قادر است بیش از ۴۰۰ هزار شخصیت مشهور را شناسایی كند. نرخ صحت تشخیص اپلیكیشن هم بیش از ۹۹ درصد است.
این برنامه حتی می تواند بین دوقلوهای همسان مانند برادران برولی(دوندگان انگلیسی) تمایز قائل شود.
هم اكنون این اپلیكیشن می تواند بیشتر شخصیت های مشهور همچون بازیگران، سیاستمداران، نوازندگان، خوانندگان، كارآفرینان، نویسندگان، ورزشكاران و دانشمندان را شناسایی كند.
كاربر همینطور می تواند پروفایل صورت خویش را هم در این برنامه آپلود كند. این پروفایل شامل اطلاعات و لینك های انتخابی كاربر به پروفایل رسانه های اجتماعی، موسیقی مورد علاقه و غیره است. درهرحال این فناوری با استفاده از هوش مصنوعی تصاویر را شناسایی می كند و در آینده می توان از آن برای كنترل های ایمنی در بانكداری آنلاین و ورود به ساختمان بهره برد.
اپلیكیشن Blippar برای اندروید و iOS عرضه شده است.
 

1396/10/16
23:11:26
5.0 / 5
5119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی