30 رساله دانشگاه جندی شاپور دزفول در بخش صنعت كاربردی شده است

30 رساله دانشگاه جندی شاپور دزفول در بخش صنعت كاربردی شده است لینك بگیر: دزفول-ایرنا-رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول اظهار داشت: بیش از 30 رساله كارشناسی ارشد در این دانشگاه در بخش صنعت كاربردی شده است.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایرنا محمدرضا عصاری شنبه در آئین افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری شمال خوزستان اضافه كرد: سال گذشته 16 میلیارد ریال قرارداد مرتبط با صنعت در شمال خوزستان منعقد شد كه امیدواریم با فعالیت های انجام شده نیاز پژوهشی منطقه برآورده شود.
وی با اشاره به اینكه برای تولید یك اقتصاد دانش بنیان مسولان كشور باید زیرساخت های لازم را فراهم كنند زیرا نبود زیرساخت مناسب و بودجه كافی برای بخش پژوهشی به عدم توازن منجر شده اضافه كرد: هم اكنون بودجه پژوهشی تنها به دانشگاه های خاصی اختصاص می یابد.
عصاری به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری شمال خوزستان در دزفول اشاره كرد و اظهار داشت: این نمایشگاه شامل 50 غرفه نسبت به سال گذشته 30 درصد رشد داشته است.
رئیس دانشگاه جندی شاپور دزفول با اشاره به اینكه پیش از این تلاش وانرژی دانشجویان بكار گرفته نمی شد ولی اكنون با تلاش و تعامل صورت گرفته تلاش دانشجویان كاربردی شده است ابراز امیدواری كرد: تلاش دانشجویان بیش از پیش منجر به فناوری وتولید ثروت شود.
وی اضافه كرد: سازمان آب وبرق خوزستان به فعالیت های پژوهشی ورود كرده كه امیدواریم این فعالیت ها و همكاری با مراكز آموزش عالی تداوم یابد.
عصاری افزود: كشورهای پیشرفته ای كه از نعمت نفت وگاز برخوردار نیستند با توسعه فناوری از وضعیت اقتصادی پایداری برخوردار می باشند.
نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری شمال خوزستان از امروز تا 23 آذرماه در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برپاست.
7278/6068
خبرنگار: رقیه كردی-انتشار: محمدعلی فریدپناه


1396/09/18
00:40:29
5.0 / 5
4736
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی