در مقیاس جهانی اعلام شد؛

رتبه جدید ایران در سرعت اینترنت ثابت و موبایل

رتبه جدید ایران در سرعت اینترنت ثابت و موبایل لینک بگیر: بر طبق تازه ترین گزارش اسپید تست جایگاه ایران در رده بندی اینترنت موبایل ماه جولای نسبت به ماه گذشته هیچ تغییری نکرده است. میانه سرعت اینترنت موبایل کشور نیز 33.44مگابیت برثانیه است.


به گزارش لینک بگیر به نقل از مهر، جدید ترین گزارش وبسایت اسپید تست نشان داده است میانه سرعت اینترنت موبایل و ثابت جهان در جولای ۲۰۲۳ میلادی به ترتیب ۴۲.۳۵ و ۸۲.۵۶ مگابیت برثانیه بوده است.
سقوط سه پله ای ایران در رده بندی اینترنت ثابت همینطور برپایه این گزارش میانه سرعت اینترنت موبایل ایران در هفتمین ماه میلادی، ۳۳.۴۴ مگابیت برثانیه و میانه سرعت اینترنت ثابت کشور ۱۲.۱۱ مگابیت برثانیه بوده است.
در ماه جولای جایگاه ایران در رده بندی کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت موبایل در جهان ۶۷ بود که نسبت به ماه پیش از آن (ژوئن) هیچ تغییری نکرده است. اما جایگاه کشور در رده بندی کشورهایی با بیشترین اینترنت ثابت جهان با ۳ پله سقوط نسبت به ماه قبل رده ۱۴۸ اعلام شده است. رشد ۴ پله ای اوروگوئه در رده بندی اینترنت موبایل در رده بندی کشورهایی با پر سرعت ترین اینترنت موبایل جهان در ماه جولای در رده های نخست تا سوم مانند ماه قبل به ترتیب امارات متحده عربی (۲۰۵.۷۷ مگابیت برثانیه)، قطر (۱۸۶.۳۵ مگابیت برثانیه) و کویت (۱۶۰.۸۷ مگابیت برثانیه) قرار دارند.
در رده چهارم لیست اوروگویه با میانه سرعت اینترنت موبایل ۱۴۹.۰۸ مگابیت قرار دارد که جایگاه آن نسبت به ماه گذشته ۴ پله رشد کرده است. در رده پنجم هم کره جنوبی با میانه سرعت ۱۴۰.۴۹ مگابیت برثانیه قرار دارد که جایگاه آن در رده بندی نسبت به ماه ژوئن یک پله رشد کرده است. در رده های ششم و هفتم به ترتیب نروژ (۱۲۲.۷۲ مگابیت برثانیه) و برونئی (۱۲۰.۸۴ مگابیت برثانیه) قرار دارند که جایگاه هر کدام از آنها نسبت به رده بندی ماه گذشته میلادی ۲ پله سقوط کرده است. ایسلند (۱۰۹.۲۸ مگابیت برثانیه) و هلند (۱۰۶.۲۷ مگابیت برثانیه) به ترتیب در رده های هشتم و نهم قرار دارند و جایگاه آنها در رده بندی نسبت به ماه گذشته هیچ تغییری نکرده است. در رده دهم هم دانمارک با میانه سرعت ۱۰۱.۱۹ مگابیت برثانیه قرار دراد و جایگاه آن نسبت به ماه گذشته ۳ پله سقوط کرده است. رشد ۱۳ پله ای تایوان در رده بندی اینترنت ثابت در رده اول رده بندی اسپید تست از کشورهایی با بیشترین میانه سرعت اینترنت ثابت جهان، سنگاپور (۲۷۴.۴۴ مگابیت برثانیه) قرار دارد و جایگاه این کشور نسبت به ماه گذشته هیچ تغییری نکرده است. در رده دوم هنگ کنگ با میانه سرعت اینترنت ۲۴۲.۹۹ مگابیت برثانیه قرار دارد و جایگاه آن نسبت به ژوئن ۲۰۲۳ میلادی ۲ پله رشد کرده است.
در رده سوم رده بندی بدون هیچ تغییری نسبت به ماه گذشته شیلی با میانه سرعت اینترنت ثابت ۲۴۰.۳۴ مگابیت برثانیه قرار دارد. امارات متحده عربی با میانه سرعت اینترنت ۲۳۸.۲۸ مگابیت برثانیه در رده چهارم قرار دارد و جایگاه آن در رده بندی ۲ پله سقوط کرده است. تایلند با یک پله صعود در رده پنجم این لیست قرار دارد و وبسایت اسپید تست میانه سرعت اینترنت ثابت این کشور را ۲۱۱.۲۸ مگابیت برثانیه ثبت کرده است. علاوه برآن آمریکا هم با یک پله صعود در رده ششم این لیست قرار دارد و میانه سرعت اینترنت ثابت آن در جولای ۲۰۲۳ میلادی ۲۰۷.۳۲ مگابیت برثانیه است. در رده هفتم هم چین با میانه سرعت ۱۹۳.۶۶ مگابیت برثانیه قرار دارد و جایگاه آن نسبت به ماه گذشته ۲ پله سقوط کرده است. در رده های هشتم و نهم این لیست به ترتیب دانمارک (۱۹۲.۶۸ مگابیت برثانیه) و اسپانیا (۱۷۸.۹۴ مگابیت برثانیه) قرار دارند وجایگاه آنها در رده بندی نسبت به ماه گذشته هیچ تغییری نکرده است. در رده دهم هم تایوان با ۱۳ پله رشد قرار دارد و میانه سرعت اینترنت ثابت این کشور ۱۷۷.۴۳ مگابیت برثانیه ثبت شده است.


منبع:

1402/05/28
12:39:28
0.0 / 5
209
تگهای خبر: اینترنت , سایت , موبایل , وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی