استفاده از بك لینك در طراحی سایت

استفاده از بك لینك در طراحی سایت لینك بگیر: اگر سایتی برای خود طراحی كرده اید و قصد دارید سایت شما بازدید بالایی داشته باشد این مطلب را از دست ندهید.


هنگامی كه شما تصمیم می گیرید شروع به طراحی سایت كنید و یك سایت مناسب برای خود داشته باشید قطعا یكی از اهداف شما بازدید بالای سایت می باشد. بعد از طراحی و شروع به تولید محتوا برای طراحی وب سایت خود یكی از مهمترین عوامل پیشرفت سایت شما در رنكینگ گوگل و كسب اعتبار و نیز سئو سایت، ثبت بك لینك های معتبر و اصولی می باشد كه در مقالات مختلف بخش آموزش طراحی سایت به برخی از این اصول اشاره كردیم. اما در تعریف بك لینك باید بگوییم كه به پیوندها و لینك هایی كه بین سایت شما و دیگر سایت ها ارتباط ایجاد می كند و كاربران دیگر سایت ها با كلیك بر روی آن می توانند به سایت شما وارد شوند بك لینك می گویند. در ادامه باید به بك نكته مهم نیز اهمیت بدهید و آن این است كه تمامی بك لینك های به كار رفته در طراحی سایت لزوماً مثبت نبوده و آنها را به دو دسته مثبت و منفی تقسیم بندی می كنند.
 
بك لینك مثبت در طراحی سایت
 
اما در تعریف بك لینك مثبت باید اشاره كنیم كه این نوع بك لینك های استفاده شده در طراحی وب سایت دارای ویژگی هایی می باشند مانند اینكه باید از سایت های معتبر و دارای رنكینگ بالا بك لینك تهیه نمایید. بك لینك گرفتن از طراحی سایت های ضعیف تر از سایت شما نه تنها كمك زیادی به شما نمی كند بلكه ممكن است تأثیرات منفی نیز در سایت شما داشته باشد. ویژگی بعدی بك لینك های مثبت نیز این است كه از سایت های اسپم بك لینك نگیرید. این سایت ها كه به نام اسپم شناخته می شوند سایت هایی هستند كه دارای خروجی بسیار زیاد بك لینك می باشند و همین تعداد بالای لینك های خروجی می تواند اعتبار لینك ها را كاهش داده و یا حتی آن سایت به عنوان سایتی غیر معتبر در لیست سیاه گوگل قرار بگیرد.
 
بك لینك های منفی در طراحی سایت
 
اما برخلاف بك لینك های مثبت كه همواره و به صورت مداوم و منظم باید در طراحی سایت خود از آن بهره ببرید نوعی دیگر از بك لینك ها وجود دارند كه به بك لینك های منفی آنها را می شناسیم. بك لینك گرفتن از سایت هایی كه از نظر گوگل اسپم محسوب می شوند یكی از دلایلی است كه به بك لینك ها صفت منفی بدهند زیرا این بك لینك ها می تواند زحمات شما را هدر داده و از اعتبار سایت شما نزد گوگل بكاهد. موارد دیگری كه باعث می شود بك لینك های شما تأثیر منفی داشته باشند، یكی كلمات استفاده شده در بك لینك است كه نباید بیش از حد تكرار شود و دیگری نیز میزان بك لینك های ثبت شده در مقابل محتوای سایت شما می باشد.
1396/04/10
18:53:52
5.0 / 5
5225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی