دومین دوره جایزه انتقال فناوری كشورهای اسلامی

دومین دوره جایزه انتقال فناوری كشورهای اسلامی به گزارش لینك بگیر دومین دوره جایزه انتقال فناوری كشورهای اسلامی در حال توسعه، در نشست سران سازمان دی-هشت اعطا می گردد.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، مهدی صفاری نیا رئیس پارك فناوری پردیس درخصوص دور دوم جایزه بهترین قرارداد انتقال فناوری دی-هشت گفت: دومین دور جایزه انتقال فناوری به بهترین قرارداد انتقال فناوری منعقد شده در سال ۲۰۱۶ (سال گذشته) میلادی میان كشورهای عضو سازمان دی-هشت و كشورهای عضو سازمان همكاری های اسلامی، در اجلاس سران كشورهای اسلامی عضو سازمان D-۸ اعطا خواهد شد.
وی درخصوص قراردادهای نامزد دریافت جایزه گفت: اطلاع رسانی و فراخوان جایزه به نمایندگان شبكه در كشورهای عضو دی-هشت، سازمان های مرتبط در كشورها، پارك های فناوری و شركت های فناور در كشورها از طرف دبیرخانه شبكه انجام شده است و تاكنون چند قرارداد نامزد در مرحله داوری قرار دارند و مهلت اعلام نامزدی برای دریافت این جایزه تا تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی (۵ مهرماه سالجاری) ادامه دارد.
دبیر شبكه D-۸ TTEN در خصوص مراسم اهدای جایزه افزود: بنابر مذاكرات انجام شده با دبیرخانه سازمان دی-هشت، جایزه دور دوم در اجلاس سران دی-هشت كه از ۲۵ الی ۲۹ مهرماه در تركیه- شهر استانبول با حضور روسای جمهور هشت كشور و وزرای امور خارجه برگزار شود، اهدا خواهد شد.
صفاری نیا درخصوص دور اول این جایزه گفت: دور اول این جایزه برای قراردادهای سال ۲۰۱۵ بود كه پس از ارزیابی قراردادهایی كه از ۸ كشور به دبیرخانه شبكه واصل شده بود، به قرارداد انتقال فناوری منتقل شده از شركت آریوژن از ایران به شركت اینوبایوونچرز مالزی تعلق گرفت و سال گذشته در نشست اتاقهای بازرگانی كشورهای D-۸ در ازمیر اعطا شد.
به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، شركت های فناور در كشورهای عضو سازمان دی-هشت و كشورهای اسلامی می توانند با مراجعه به سایت شبكه تبادل و انتقال فناوری دی-هشت به نشانی www.d۸tten.org برای ثبت نام در دوم جایزه اقدام نمایند. قراردادهای انتقال فناوری میان شركت های فناور در كشورهای عضو دی-هشت با دیگر كشورهای اسلامی كه در سال ۲۰۱۶ منعقد شده باشند و موضوع قرارداد آن ها انتقال فناوری و تبادل دانش فنی تولید محصولات فناورانه باشد، دارای شرایط عمومی نامزدی در این جایزه هستند.
 

1396/06/20
14:48:24
5.0 / 5
4724
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی