گزارش شفافیت توئیتر؛

دولت آمریكا بیشترین درخواست جاسوسی از كاربران را به توئیتر می دهد

دولت آمریكا بیشترین درخواست جاسوسی از كاربران را به توئیتر می دهد لینك بگیر: توئیتر تازه ترین گزارش شفافیت خود مربوط به نیمه دوم سال ۲۰۱۹ را منتشر نمود كه نشان داده است آمریكا بیشترین درخواست را در دنیا برای دسترسی به اطلاعات خصوصی كاربران توئیتر عرضه می دهد.به گزارش لینک بگیر به نقل از تک کرانچ، انتشار این گزارش به دلیل شیوع کرونا و دورکاری کارمندان توئیتر به تأخیر افتاد. توئیتر در این گزارش افزایش ۹۵ درصدی برخورد با حساب های کاربری اطلاع داده که سیاست های این شبکه اجتماعی را نقض کرده اند.
بر همین اساس میزان قفل کردن و تعلیق حساب های متخلف ۴۷ درصد و میزان برخورد با حساب های نفرت پراکن ۵۴ درصد نسبت به نیمه اول سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است.
توئیتر همینطور مدعی شده میزان برخورد با حساب های منتشرکننده محتوای هرزه نگارانه ۳۹ درصد، میزان برخورد با حساب های مروج خودکشی و خودآزاری ۲۹ درصد و میزان برخورد با حساب های منتشرکننده تصاویر برهنه دیگر کاربران به قصد تحقیر و آزار آنها ۱۰۹ درصد افزایش یافته است.
بر اساس اعلام توئیتر، دولت آمریکا در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ بیشترین درخواست برای دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربران و جاسوسی از آنها را انجام داده است که این رقم ۲۶ درصد از کل درخواست های دولت های جهان را شامل می شود. پس از آمریکا، ژاپن ۲۲ درصد از این درخواست ها را به خود مختص کرده است.
به طور متوسط کل درخواست های دولتی برای افشای اطلاعات خصوصی کاربران توئیتر ۲۱ درصد افزایش یافته و تعداد کل حساب های کاربری که برای افشای اطلاعات خصوصی آنها درخواست عرضه شده هم ۶۳ درصد بیشتر شده است.
بر اساس اعلام توئیتر این شرکت در مدت مورد اشاره ۲۷۵۳۸ درخواست قضائی برای پاک شدن مطالبی در ۹۸۵۹۵ حساب کاربری دریافت کرده است که ۸۶ درصد این درخواست ها از جانب ژاپن، روسیه و ترکیه عرضه شده است.
توئیتر همینطور در این بازه زمانی اطلاعات ۸۳۶۷۳ حساب کاربری را به دلیل درخواست دولت ها افشا کرده است.

1399/05/31
11:50:03
5.0 / 5
1848
تگهای خبر: شبكه اجتماعی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی