تعلیق ۶۰۰ دامنه سواستفاده كننده از كرونا در انگلیس

تعلیق ۶۰۰ دامنه سواستفاده كننده از كرونا در انگلیس لینك بگیر: موسسه نامینت كه وظیفه ثبت اسامی دامنه اینترنتی در انگلیس را بر عهده دارد، از تعلیق 600 دامنه وب سایت آگاهی داده كه اخبار دروغ و اطلاعاتی غلط در مورد ویروس كرونا منتشر می كردند.به گزارش لینك بگیر به نقل از زددی نت، این وب سایت ها كه با دامنه.uk فعالیت می نمایند ضمن گسترش ترس و وحشت از ویروس كرونا بوسیله انتشار اخبار دیگر تخلفات دیگری نیز داشته اند.
از جمله این تخلفات می توان به فروش واكسن های جعلی درمان بیماری كرونا، فروش تجهیزات جعلی یا بی كیفیت برای حفاظت از ویروس كرونا یا جمع آوری كمك های خیریه با هدف كلاهبرداری از مردم اشاره نمود.
نامینت علاوه بر از دسترس خارج كردن وب سایت های متقلب و كلاهبردار، می خواهد مالكان و ثبت كنندگان دامنه را نیز مورد پیگرد قضائی قرار دهد. همین طور مقرر است وب سایت هایی كه با موضوع یا عناوینی همچون ویروس كرونا یا كووید ثبت می شوند نیز با دقت مورد بررسی قرار بگیرند تا دست به تخلف نزنند.
اگر چه هم اكنون بیش از ۶۰۰ وب سایت متخلف در انگلیس از دسترس خارج شده اند، اما ممكنست با انجام بررسی های بیشتر تعداد وب سایت های مورد اشاره باز هم افزایش یابد.


منبع:

1399/01/20
23:05:33
5.0 / 5
3264
تگهای خبر: اینترنت , سایت , كیفیت , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی