طرفدار سرسخت فرضیه زمین تخت خودرا به كشتن داد بعلاوه فیلم

طرفدار سرسخت فرضیه زمین تخت خودرا به كشتن داد بعلاوه فیلم لینك بگیر طرفدار سرسخت فرضیه زمین تخت خودرا به كشتن داد+فیلم


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا و به نقل از واشنگن پست، داستان "مایك دیوانه" و موشك دست ساز خانگی او به انتها غم انگیزی رسید. این مدافع زمین تخت در سن ۶۴ سالگی در صورتیكه سوار بر موشك خود كه با بخار كار می كرد به هوا رفت، اندكی بعد در بیابانی در نزدیكی بارستو كالیفرنیا سقوط كرد و درگذشت.
این پرتاب برای یك مجموعه به نام "Science Channel" كه به فضانوردان خانگی اختصاص دارد و هدف آن مستند كردن ماجراهای سازندگان موشك های آماتور است، فیلمبرداری شد.
هدف هیوز این بود كه با پرواز به فضا، اعتقاد خودرا به تخت و مسطح بودن زمین را تأیید و اثبات كند!


وی در گذشته نیز به آزمایش موشك خود پرداخته بود و جان سالم به در برده بود، اما هیچ گاه به ارتفاع مناسب برای تایید عقیده اش نرسید. نخستین پرتاب موشك وی در سال ۲۰۱۴، او را به ارتفاع ۴۱۸ متری رساند، اما پرتاب های متوالی بعدی نتوانست مایك دیوانه را به ارتفاع بالاتری ببرد. در نهایت نیز یك پرواز در سال ۲۰۱۸ به ارتفاع ۵۷۱ متری رسید كه باز هم برای مایك كافی نبود.


حالا در این مرحله معین نمی باشد كه چرا پرتاب این موشك با شكست مواجه گردید و سقوط كرد. "هیوز" بودجه محدودی داشت و تابحال حدود ۱۸ هزار دلار برای این موشك خرج كرده بود. وی تا حدودی در این سال ها از جانب جمعیت معتقدان به زمین تخت تامین مالی شد.
در نهایت موشك مایك دیوانه به سبب در نظر نگرفتن اقدامات و آزمایشات ایمنی گسترده نتوانست این مرد را به هدفش برساند و سبب كشته شدن وی شد.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4


منبع:

1398/12/05
23:47:36
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: مرورگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی