خودرو های تسلا به زودی با عابران حرف می زنند

خودرو های تسلا به زودی با عابران حرف می زنند لینك بگیر: طبق جدیدترین گفته ˮایلان ماسكˮ رئیس شركت خودروسازی ˮتسلا موتورزˮ، صاحبان خودرو های تسلا به زودی دیگر مجبور نخواهند بود برای صحبت با افراد خارج از خودرو شیشه پنجره خودروی خودرا پایین بدهند، چونكه خودرو این كار را بر عهده خواهد گرفت.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، صاحبان خودروی تسلا به زودی دیگر لازم نیست برای صحبت با عابران پیاده شیشه پنجره خودرو را پایین بكشند، برای اینكه خودروی تسلا به گفتگو با آنها خواهد پرداخت.
"ایلان ماسك" رئیس شركت تسلا از برنامه هایی آگاهی داده است كه طی آن خودرو های تسلا بوسیله اسپیكرهای خارج خودرو به صحبت با عابران پیاده خواهند پرداخت.
وی تشریح نكرد كه این سیستم دقیقا چگونه كار می كند، اما بنظر می رسد به زودی خودرو های تسلا از این خاصیت پشتیبانی خواهند كرد.
البته این خاصیت ممكنست از دسترس خیلی از خودرو های قدیمی تر تسلا خارج باشد و معین نمی باشد كه صدای راننده بطور مستقیم برای افراد خارج از خودرو پخش می شود یا اینكه از گفتار رباتی خودكار استفاده خواهد شد. اما به هر حال آن چیزی كه مشخص است این است این سیستم بعنوان یك نوع جایگزین برای بوق و برای آگهی به عابران پیاده عرضه خواهد شد و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در هر حال این خاصیت می تواند هم برای راحتی راننده و هم بعنوان یك اقدام ایمنی مفید باشد، چونكه راننده می تواند در صورت احساس خطر برای یك عابر پیاده، بدون اتلاف وقت برای پایین كشیدن شیشه پنجره خودرو به وی آگهی دهد و یا بدون اینكه نیاز به بوق زدن باشد با خودرو های اطراف یا عابران پیاده ارتباط برقرار كند.
باتوجه به آنچه ماسك گفته است، حتی می توان از این خاصیت برای خنداندن عابران در هنگام عبور از كنار آنها بهره برد.1398/10/23
22:16:13
5.0 / 5
4328
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی