مشاور وزیر ارتباطات اعلام كرد:

۵ میلیون دقیقه مكالمه در پیك ترافیك ارتباطات بین ایران و عراق

۵ میلیون دقیقه مكالمه در پیك ترافیك ارتباطات بین ایران و عراق به گزارش لینك بگیر مشاور وزیر ارتباطات اظهار داشت: در پیك ترافیك مكالمات ایران و عراق به رقم 5 میلیون دقیقه مكالمه در شبانه روز در حجم مكالمات وارده و صادره رسیدیم.به گزارش لینك بگیر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اسماعیل رادكانی درباره ترافیك دیتای مبادله شده در روزهای اربعین، اظهار داشت: ترافیك دیتای مبادله شده در روزهای اربعین امسال به نسبت سال قبل رشد ۱۵۰ درصدی (۱.۵) برابری داشته است.
وی درباره مشتركین رومر(دارندگان سیمكارت ایرانی در عراق) نیز اضافه كرد: میزان پیامك های ارسالی از ایران به زوار ایرانی داخل عراق نیز رشدی ۱۵۰ درصدی (۱.۵) برابری را نشان داده است.
مشاور وزیر ارتباطات در امور تأمین و بهبود ارتباطات مناسبت های مذهبی، ملی و منطقه ای اشاره كرد: تعداد مشتركین رومر دیتا نیز نسبت به اربعین سال قبل به میزان ۱۴۰ درصدی(۱.۴) برابری افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینكه در تمام اپراتورها این درصدها با كمی نوسان در همین حدود بوده است، اضافه كرد: در پیك ترافیك مكالمات نیز به رقم ۵ میلیون دقیقه مكالمه در شبانه روز در حجم مكالمات وارده و صادره رسیدیم.
رادكانی با تاكید به اینكه وضعیت شبكه ارتباطی از پایداری خوبی برخوردار است، اظهار داشت: اربعین امسال پیك ترافیك از سال های گذشته زودتر صورت گرفت و شبكه ارتباطی حدودا از پیك ترافیك خود در این ایام عبور كرده است.
وی با بیان اینكه، كیفیت ارتباطات به صورت ۲۴ ساعته از جانب اپراتورها و شركت زیرساخت پایش می شود، اضافه كرد: با تعامل خوبی كه بین اپراتورها و شركت زیرساخت ایجاد شده، تمام اپراتورها و شركت زیرساخت اطلاعات پایشی خودرا به اشتراك می گذارند تا بتوانند كیفیت ارتباطات را در حد مطلوبی نگه دارند.

1398/07/26
18:54:38
5.0 / 5
4275
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی