رقابت ایده های گردشگری فضاپایه در نیمه مهرماه

رقابت ایده های گردشگری فضاپایه در نیمه مهرماه به گزارش لینك بگیر از جانب پژوهشگاه فضایی ایران رویداد تخصصی صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارك ها و گردشگاه های موضوعی فضاپایه در مهرماه برگزار می گردد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، پژوهشگاه فضایی ایران با همكاری دانشگاه صنعتی شریف و سازمان فضایی ایران رویداد تخصصی صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارك ها و گردشگاه های موضوعی فضاپایه را در ایام ۱۶ و ۱۷ مهر ماه امسال برگزار می نماید.
این رویداد با هدف ترویج و اشاعه علوم، فناوری ها و دستاوردهای فضایی در جامعه متناسب با فرهنگ و ارزش های اسلامی-ایرانی برگزار می گردد.
مهلت ثبت نام تا ۱۰ مهرماه تعیین شده است.
این رویداد در چهار محور " پیوند علم و فناوری های فضایی با حوزه گردشگری"، "مصادیق ترویج در علوم و فناوری های قضایی در چارچوب پارك های موضوعی"، "ایده های مكان محور در حوزه نجوم و گردشگری"، "عظمت آسمان ها و زمین و علوم و فناوری های فضایی" و "تعامل علوم و فناوری های فضایی با صنایع خلاق و فرهنگی" برگزار می گردد.
تمامی افراد مستعد، اساتید، دانشجویان، مدیران و كاركنان دانشگاه ها، موسسات آموزشی، شركت های دولتی و خصوصی می توانند در حوزه های زیست بوم صنعت توریسم موضوعی، زیست بوم صنعت بازی و سرگرمی موضوعی، زیست بوم صنایع فرهنگی هنری و چندرسانه ای، جریان سازی عرضه محتوا مبتنی بر مبانی علمی و معرفتی، مجموعه های جانبی مكمل در حوزه اقتصاد خلاق با عرضه طرح ها، ایده ها، محصولات و خدمات خود، در این رویداد شركت نمایند.
گردآوری و كمك به تجاری سازی طرح های خلاقانه كشور، جهت استفاده در پارك های گردشگری فضاپایه از اهداف برگزاری این رویداد است.
شركت كنندگان در مرحله اول باید طرح ها و ایده های خویش را برای دفتر مدیریت طرح پارك های موضوعی ارسال نمایند و بعد از بررسی و ارزیابی ایده ها و طرح های برگزیده انتخاب شده و از صاحبان این ایده ها دعوت می شود تا با تكمیل و عرضه طرح خود، آنرا با سایر طرح ها و ایده ها به رقابت بگذارند.1398/06/31
15:22:29
5.0 / 5
4262
تگهای خبر: خدمات , شركت , صنعت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی