نخستین شتاب دهنده تخصصی خودرو راه اندازی می شود

نخستین شتاب دهنده تخصصی خودرو راه اندازی می شود لینك بگیر: با راه اندازی نخستین شتاب دهنده تخصصی خودرو در كشور توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همكاری دانشگاه علامه طباطبایی تكنولوژی های جدید به یاری صنعت خودرو می آیند.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، گروه خودروی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه صنعت خودروی كشور كه یكی از صنایع پركاربرد و عمومی در جوامع است، مبادرت به طراحی مفهوم شتابدهنده تخصصی حوزه فناوری های جدی در حوزه خودروی متصل كرده است. هدف این شتاب دهنده به كارگیری فناوری های مدرن در محصولات فعلی و آتی حوزه خودرو است.
این شتاب دهنده توسط گروه خودروی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همكاری دانشگاه علامه طباطبایی و دیگر نقش آفرینان كلیدی راه اندازی خواهد شد.
فناوری های جدید صنعت خودرو قابلیت استفاده در سایر حوزه های حمل و نقل را نیز دارد و دیگر حوزه های در رابطه با حوزه حمل و نقل از مزایای فناوری های صنعت خودرو بهره می برند؛ در واقع توسعه این بخش مكمل دیگر روش های حمل و نقل است.
تغییر در زیرساخت های اساسی صنعت خودرو می تواند در عرضه خودرو های مدنظر مشتریان خودرو اثر مهمی داشته باشد. به اعتقاد كارشناسان مهم ترین اصل اساسی در انتقال كامل دانش و تكنولوژی به روز كردن زیرساخت ها از یك سو و دریافت دانش تولید خودرو و قطعات آن از طرف دیگر است.

منبع:

1398/06/21
13:00:14
5.0 / 5
4426
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , صنعت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی