سرپرست شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان:

ایجاد ابزار حمایتی به سمت فناوری در اولویت است

ایجاد ابزار حمایتی به سمت فناوری در اولویت است لینك بگیر: سرپرست شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان اظهار داشت: توسعه زیر ساخت های شهرك علمی و تحقیقاتی و توسعه كمی شركت ها ضروری می باشد، اما ایجاد ابزار حمایتی به سمت فناوری اولویت دار برای ما اهمیت دارد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، جعفر قیصری امروز در مراسم قدردانی از رئیس سابق شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان و معارفه خود، اظهار نمود: امروزه توسعه اجتماعی و اقتصادی مبتنی بر دانایی از مهمترین نیازهای كشورهاست كه زمینه ساز ایجاد مراكز رشد و پارك ها شده است.
وی افزود: شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان از این حیث در ایران كم نظیر است و سه دهه فراز و فرود مختلف شركت های دانش بنیان، تلاش مدیران و… با موفقیت طی شده است، شهرك پیشرو است، اما پیشرو بودن نباید ما را در دام همه چیزدانی بیندازد.
قیصری افزود: تمركز بر بهبود فرایندها و افزایش چابكی قسمتی از محور كاری ما خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه واحدهای فناور تجاری باارزش هستند، اضافه كرد: همفكری و برنامه ریزی با شركت ها در امتداد پشتیبانی از برندسازی و تجاری سازی محور مهم دیگر است. توسعه زیرساخت های شهرك و توسعه كمی شركت ها لازم است و هم اكنون با ایجاد ابزار حمایتی به سمت فناوری اولویت دار می رویم، همین طور تاكید بر كیفیت گرایی بسیار اهمیت دارد.
سرپرست شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان اضافه كرد: نیروی خلاق مهمترین عنصری است كه دانشگاه ها نقش مهمی در آن دارند، بدین سبب همكاری با دانشگاه ها برای ایجاد اشتغال و توسعه محور كاری دیگر است.
وی افزود: بهبود مستمر بهره وری سازمانی، افزایش كیفی و كمی تجاری سازی و تامین تكنولوژی خطوط تولید در صنایع بزرگ، حركت به سمت فناوری راهبردی، همكاری و همفكری با شركت ها برای دستیای به اهداف، لازم است.
تصمیمات شهرك علمی تحقیقاتی شفاف است
سید مهدی ابطحی، رئیس سابق شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز در این مراسم، اظهار داشت: بعضی از تغییراتی كه در شهرك علمی و تحقیقاتی رخ داد ریسك داشت، اما خروجی آن نشان داد كه اثرات این تغییرات مثبت بود.
وی اظهار نمود: در شروع مسئولیتم گفتم كه مسئولیت مهمی به من واگذار شده، اما برای من قابل پیش بینی نبود كه این مسئولیت كوتاه مدت باشد وگرنه آنرا قبول نمی كردم.
وی با بیان این كه تصمیمات در شهرك شفاف است كه این شفافیت احساس تعلق افراد به سازمان را زیاد می كند. افزود: شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان در عرصه بین المللی چهره خوبی دارد، همین طور ارتباط خوبی با سازمان ها دارد.
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان اضافه كرد: هرم سازمانی شهرك علمی و تحقیقاتی مناسب می باشد، من نیز اهتمام كردم جوانان آماده را نسبت به اهداف شهرك آگاه كنم و در توسعه فیزیكی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.
ابطحی با اشاره به اینكه شرایط خوبی كه تحویل گرفته ام را به قیصری تحویل می دهم، اظهار داشت: شركت های دانش بنیان سختكوش هستند، همین طور مدیریت استان نگاه خوبی به این مجموعه دارد و نیروهای خدماتی شهرك نیز پشتیبان خوبی برای ما هستند.
وی ادامه داد: شهرك جهت گیری هایی نسبت به برخی كارها داشت كه حالا قابل تعدیل است و ما اهتمام كرده ایم گستره كارمان را افزایش دهیم.
ابطحی اشاره كرد: حضور فعال در اكوسیستم نوآوری استان نیز به لحاظ توسعه فیزیكی و همین طور سیاست گذاری بسیار مهم می باشد، همین طور در حوزه پشتیبانی توجه به آزمایشگاه مركزی مهم بوده و در این رابطه اقداماتی انجام شده است.
منبع:

1398/04/10
20:11:26
5.0 / 5
4556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی