در دانشگاه صنعتی شریف؛

مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد

مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می گردد به گزارش لینك بگیر سومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.به گزارش لینك بگیر به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف سومین دوره مسابقات چالش ‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ۳) را با تمركز بر تكنولوژی های جدید مالی، بانكداری و پرداخت الكترونیك، طی روزهای ۲۴ و ۲۵ مردادماه سال جاری برگزار خواهدنمود.
ثبت نام در سومین دوره مسابقات چالش ‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ۳) از یكم تیرماه آغاز و تا ۱۰ مردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
رویدادهای ICT Challenge مجموعه مسابقاتی با هدف شناسایی افراد توانمند جویای كار و ورود این افراد به بازار كار است كه تحت یك سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام می شود.
در هر كدام از این رویدادها یك چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یك مسابقه برای حل این چالش انجام می شود.
با توجه به چالش هدف، افراد فعال در حوزه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در امتداد حل چالش مطرح شده برای شركت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند. این دوره از مسابقات در دو مرحله و با تمركز بر تكنولوژی های جدید مالی، بانكداری و پرداخت الكترونیك برگزار شده و چالش های اصلی در این عرصه انتخاب خواهد شد.
در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم ها مورد سنجش قرار می گیرد بدین صورت كه تعدادی چالش واقعی در حوزه بانكی دریافت كرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند. برمبنای تصمیم تیم داوری حدود ۱۰ الی ۱۵ تیم برتر به مرحله دوم راه پیدا خواهند كرد.
در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت و هر تیم یك ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانكی را در چارچوب یك ارائه ۱۰ دقیقه ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهدنمود. لازم به ذكر است تیم داوری شامل افراد متخصص فنی و شركت های سرمایه گذار فعال در این عرصه هستند.
ثبت نام در این مسابقات به صورت تیم های دو تا چهار نفره صورت خواهد گرفت و افراد برتر همان روز جوایز خودرا دریافت خواهند كرد.

1398/04/07
14:24:57
5.0 / 5
4426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی