مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان كرمان خبر داد

اختصاص بیشتر از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری استان

اختصاص بیشتر از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری استان لینك بگیر: مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان كرمان اظهار داشت: بیشتر از 210 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان كرمان اختصاص یافت.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، "مجید نورانی" اظهار نمود: با عنایت به سال رونق تولید و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته بیشتر از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار جهت پرداخت تسهیلات كم بهره از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری جهت استفاده شركت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارك علم و فناوری استان كرمان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: قسمتی از این اعتبارات به میزان ۳۵ میلیارد ریال شامل تسهیلات كم بهره برای شركت های فناور و دانش بنیان در امتداد نمونه سازی، تجاری سازی محصولات، سرمایه در گردش و لیزینگ محصولات خواهد بود.

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان كرمان افزود: بخش دیگری از این تسهیلات به صورت حد اعتباری به میزان ۱۸۰ میلیارد ریال جهت پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در امتداد نمونه سازی اولیه و لیزینگ محصولات، تولید صنعتی و سرمایه در گردش می باشد.

نورانی درانتها بیان كرد: صندوق پژوهش و فناوری استان كرمان در امتداد حمایت و تأمین منابع مالی شركت های دانش بنیان و فناور تشكیل شده و تلاش خواهیم كرد از همه ظرفیت های استانی و كشوری برای هر چه بهتر شدن رونق تولید محصولات شركت های دانش بنیان و فناور استان در سال ۹۸ استفاده نمائیم.

منبع:

1398/02/20
13:41:39
5.0 / 5
4703
تگهای خبر: تولید , دانش بنیان , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی