تولید صندوق فروشگاهی حساب و كتاب با تكنولوژی ابری

تولید صندوق فروشگاهی حساب و كتاب با تكنولوژی ابری لینك بگیر: یكی از شركت های دانش بنیان با تسهیلات دریافتی از صندوق نوآوری و شكوفایی توانست مجموعه نرم افزاری با عنوان ˮصندوق فروشگاهی حساب و كتابˮ تولید نماید كه این نرم افزار برای تأمین نیازهای مالی فروشگاه ها قابل استفاده می باشد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، محمدمهدی رحیمی نداف، مجری یكی از شركت های فناور، طراحی و ساخت "صندوق فروشگاهی حساب و كتاب" را مجموعه ای از محصولات نرم افزاری دانست كه بر روی دستگاه های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید مانند تلفن همراه و تبلت نصب می شود و برای تأمین نیازهای مالی فروشگاه ها قابل استفاده می باشد.
وی با اشاره به اینكه در این نرم افزار فروشگاهی از تكنولوژی پردازش ابری استفاده شده است، اظهار نمود: این صندوق فروشگاهی اندرویدی بسیار ارزان تر و كم جاتر از مشابه آن است و سال ۹۶ كه قیمت ها افزایش نیافته بود، مجموعه كامل محصولات ما حدود یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشت و الان با افزایش قیمت ها به سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است كه در این شرایط هم حدود یك میلیون تومان با سایر موارد مشابه اختلاف قیمت داشته و ارزان تر است.
رحیمی با اشاره به اینكه این محصول خصوصاً در بازار خرده فروشی بسیار كاربرد دارد، اشاره كرد: این نرم افزار به سبك SAAS تولید می شود كه از مزیت هایی برای بخش هایی از بازار خرده فروشی برخوردار می باشد. به عبارتی نرم افزار به صورت یك سرویس ۲۴ ساعته آماده بهره برداری بوسیله شبكه است و به روز رسانی آن باز بوسیله شبكه انجام می شود. در اجرای بخش هسته این نرم افزار از زبان Python و چارچوب كاری Django استفاده شده است. ارتباط با سرور باز به روش Web API صورت می گیرد.
مجری طرح با اشاره به رضایت مشتریان این صندوق فروشگاهی از محصول نمایش شده، به اشتغال به كار پنج نفر در این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: برای توسعه كار و فروش بیشتر، حداقل به سه نفر نیروی كار دیگر نیاز داریم كه البته این مساله نیازمند منابع مالی است.
وی درباره ستاندن تسهیلات از صندوق نوآوری و شكوفایی باز اظهار داشت: این تسهیلات خیلی به ما كمك كرد و ۸۰ درصد نیاز مالی ما را تأمین كرد. ما آن زمان ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات درخواست دادیم كه ۸۰ میلیون تومان آن مصوب شد.
رحیمی با اشاره به اینكه این شركت یك شركت نوپا است كه كاری نو در حوزه استارتاپی را آغاز نموده و طبیعی است كه برخی از موارد قرارداد محقق نشود، اظهار داشت: شركت ما بعنوان یك شركت دانش بنیان حدود ۲۲۰ میلیون تومان اعتبار وام دارد، اما این تسهیلات را باید تحت عنوان توسعه فنی دریافت نماییم كه امیدوارم این تسهیلات در این مرحله و برای توسعه كار و بحث فروش باز تخصیص یابد.1398/01/18
13:51:40
5.0 / 5
4442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی