پیام نوروزی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری:

نوآوری، رمز عبور ما از حال بد به حال خوب است

نوآوری، رمز عبور ما از حال بد به حال خوب است لینك بگیر: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در پیام تبریك به مناسبت شروع سال ۱۳۹۸، ˮزیست بوم فناوری و نوآوریˮ را عاملی برای شاداب كردن همه نواحی ما و كلیدی برای گذر از تحریم ها و بحران ها دانست.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، دكتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان، به مناسبت شروع سال ۱۳۹۸ پیام تبریكی صادر كرد. متن این پیام به شرح زیر است:
"نور نوروز، روشن شده است. زمین، زنده و زمان، تازه. جهان به تكاپو افتاده است برای آغازی دیگر. روزگاری دیگر پا به كائنات گذاشته است و همه چیز سبز. نو شدن، آدابی دارد. تازگی هم، آئینی. آئینه جهان، انسان است. انسان، سازنده جهان. هر چه ما نو شویم، جهان، نوین خواهد شد.
راز روزگار ما، بر ملاست امروز؛ نو به نو شدن همواره، همیشگی، پایدار. این گونه است كه راه و رسم نوروز، در قلب و ذهن ما آدمیان، به گل خواهد نشست و میوه های شیرین به كام مان خواهد داد. اینك، گاه چشم انداختن نو به نوآوری است. نوآوری، رمز عبور ما از حال بد به حال خوب است. كلید گذر از تحریم ها و بحران هاست.
«زیست بوم فناوری و نوآوری»، نوگلی برای عطرآگین كردن زمانه ایران و ایرانی ست. این زیست بوم، حیات همه نواحی ما را شاداب می كند و پر از دستاوردهای ناب.
فرا رسیدن سال ۱۳۹۸ را كه از طرف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، سال "رونق تولید" نامیده شده است، به همه مردم عزیز ایران، تلاش گران عرصه سازندگی میهن و دلسوزان این سرزمین پاك، شادباش می گویم و آرزوی نو شدن هر روز را برای جمله نوآوران و خلاقان این دیار دارم".1398/01/03
15:12:17
5.0 / 5
4645
تگهای خبر: تولید , علم , فناوری , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی