عرضه عمومی نسخه تازه اندروید در سال ۲۰۱۹

عرضه عمومی نسخه تازه اندروید در سال ۲۰۱۹ لینك بگیر: اخیرا جزئیات جدیدی در مورد تازه ترین نسخه از سیستم عامل اندروید به نام اندروید كیو انتشار یافته است كه نشان دهنده تغییرات اساسی در بخش تنظیمات حریم شخصی آن است.به گزارش لینك بگیر به نقل از بیزینس اینسایدر، ویدئویی كه در مورد این سیستم عامل در فضای مجازی انتشار یافته، نشان داده است امكانات جدیدی در چارچوب حالت سیاه یا dark mode باز جهت استفاده از گوشی یا تبلت مجهز به این سیستم عامل در نور كم و برای كاسته شدن از آزار چشم در نظر گرفته شده است. البته در این حالت مصرف باتری باز به میزان قابل توجهی كاسته می شود.
البته به نظر می آید گوگل تا پیش از زمان ارائه رسمی این سیستم عامل باز هم تغییراتی را در آن احداث كند. آندروید كیو كه به Android Pie هم مشهور است، اساسا امسال میلادی در دسترس عموم قرار می گیرد. البته مطابق معمول ابتدا كاربران گوشیهای پیكسل گوگل امكان استفاده از آنرا خواهند داشت.

بر اساس اطلاعات در دسترس مقرر است آندروید كیو جهت استفاده كاربران گوشیهای پیكسل در ماه آگوست در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
در نسخه تازه اندروید به منظور بررسی میزان دسترسی های هر برنامه یا اپلیكیشن هم امكانات گسترده تری در نظر گرفته شده تا از این طریق مشخص شود آیا یك برنامه خاص اطلاعات مربوط به موقعیت مكانی كاربران یا داده های لیست تماس را برای اشخاص ثالث ارسال می كند یا خیر.
همچنین می توان نحوه دسترسی هر اپلیكیشن را در اندروید جدید به اطلاعات مربوط به موقعیت مكانی برنامه ریزی كرد تا یك برنامه به صورت همیشگی یا در ساعاتی خاص به موقعیت مكانی كاربر دسترسی داشته باشد یا این دسترسی هیچ گاه وجود نداشته باشد. اندروید كیو پس از باز كردن هر اپلیكیشن برای نخستین بار این سوال را از كاربر می پرسد. مسدود كردن یا مجاز كردن دسترسی برنامه ها به دوربین و میكروفون و غیره گوشی باز به همین شیوه ممكن خواهد بود.

1397/10/30
13:51:58
5.0 / 5
4775
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی