جریمه استفاده از فیلترشكن در روسیه

جریمه استفاده از فیلترشكن در روسیه به گزارش لینك بگیر دومای روسیه قانون ممنوعیت استفاده از وی پی ان را در این كشور تصویب نمود.


به نقل از پسكوسكوی اینفورماتسیا، نمایندگان دومای روسیه این قانون را با ۳۷۳ رای موافق در برابر دو رای ممتنع و دو رای مخالف تصویب كردند كه براساس آن، فروش و استفاده از خدمات وی پی ان و پروكسی برای دسترسی به سایت هایی كه دولت روسیه محتوای آن را جرم تشخیص داده و مسدود كرده ممنوع است.
قانون گذاران روسیه برای متخلفان از این قانون جریمه ای تا ۷۰۰هزار روبل (۱۱۰۰ دلار) در نظر گرفته اند.
همچنین شركتهای ارایه كننده خدمات شبكه موظف به رعایت قانون ممنوعیت استفاده از وی پی ان، در برنامه های خود هستند و باید اطلاعات كاربران متخلف را در اختیار نهادهای قانونی روسیه قرار دهند.
این قانون در صورت تصویب در مجلس نمایندگان و همچنین امضای رئیس جمهور روسیه از اول نوامبر ۲۰۱۷ میلادی به اجرا درخواهد آمد.
برخی از كارشناسان اقدام نمایندگان دومای روسیه را مقابله با سرویس پیام رسان تلگرام در این كشور می دانند كه تا كنون حاضر به همكاری با دولت روسیه جهت انتقال سرورها به این كشور نشده است و در آستانه مسدود شدن كامل قرار دارد.
شركت تلگرام برای دسترسی كاربران خود در صورت فیلترینگ، وی پی ان داخلی را در نرم افزارش تعبیه كرده كه با توجه به تصویب این قانون در روسیه، استفاده از آن جرم محسوب شده و جریمه سنگینی را به همراه دارد.

1396/05/03
23:32:26
5.0 / 5
5274
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی