فناوری ارتباطات به اشتغالزایی بانوان كمك می نماید

فناوری ارتباطات به اشتغالزایی بانوان كمك می نماید لینك بگیر: سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر اظهار داشت: توانمندسازی بانوان با بهره گیری از فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات و احداث كسب وكارهای نوپا، می تواند نقش و سهم بسزایی در افزایش سهم این قشر جامعه در بازار كار و اشتغالزایی و نرخ مشاركت اقتصادی ایفا كند.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایرنا، مریم آذرشب روز دوشنبه در كارگاه آموزشی نقش فناوری اطلاعات در توانمند سازی جوانان و زنان بخش ریگ اضافه كرد: فضای مجازی و فناوری ارتباطات تنها فضایی است كه فارغ از نگاه جنسیتی فرصت برابر برای حضور همه اقشار فراهم می آورد و بانوان می توانند ازاین طریق خارج از محدودیت های موجود در فضای واقعی اشتغال و بازار كار فعال باشند.
وی اظهارداشت: فضای مجازی می تواند فرصت مناسبی را برای حضور بانوان در بازار و كسب و كار بدون محدودیت مكانی و زمانی فراهم آورد.
آذرشب اضافه كرد: یكی از نكاتی كه مكرر بعنوان یك چالش از جانب بانوان تولیدگر و صنعتگر مطرح می شود، مشكل در فروش تولیدات و محصولات است كه با عنایت به تغییرات بوجود آمده در شیوه ارائه خدمات با استفاده از قابلیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، بعنوان یك راهكار روزآمد در پوشش مطالبه بحق این قشر می تواند مدنظر قرار بگیرد.
سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم زمینه حضور بانوان و جوانان استان را در فضای كسب و كار پایدار از راه اینترنتی با بهره گیری از ظرفیت دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی حمایت گر برای این قشر مشتاق و خلاق و دارای ایده های نو فراهم نماییم.
وی بیان كرد: اتصال و روان سازی فرآیند دسترسی به منابع و حمایت های تسهیل گرایانه بخش دولتی و نظام بانكی برای صاحبان ایده هدفی است كه بجد دنبال خواهد شد.
آذرشب اظهار داشت: امیدواریم زمینه حضور بانوان و جوانان مشتاق و خلاق استان را در فضای كسب و كار اینترنتی كه به پایداری و فراگیری اشتغال به وجود آمده بیانجامد با بهره گیری از ظرفیت دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی حمایت گر فراهم نماییم.
بخشدار ریگ اظهار داشت: آشنایی با فناوری اطلاعات و ارتباطات نقشی اساسی در موفقیت های فردی و اجتماعی ایفا می كند و بهرمندی از این ابزار می تواند كسب و كارهای موجود را متحول و در حل سوژه اشتغال راهگشا باشد.
مسعود شیرافكن اضافه كرد: زمینه های خوبی در این بخش در زمینه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد كه باید با برنامه ریزی مناسب از این ظرفیت ها برای بهره مندی از آنان در شكوفایی استعدادها و ظرفیت ها استفاده بهینه شود.
بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6043/6164


1397/09/19
15:00:26
5.0 / 5
4492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی