آمازون به ۱۰ میلیون دانش آموز برنامه نویسی می آموزد

آمازون به ۱۰ میلیون دانش آموز برنامه نویسی می آموزد لینك بگیر: شركت آمازون از اجرای برنامه ای برای آموزش برنامه نویسی به ۱۰ میلیون دانش آموز با تاكید بر آموزش اقلیت ها و دختران اطلاع داده است.به گزارش لینك بگیر به نقل از آسین ایج، برنامه مورد اشاره در یك بازه زمانی یك ساله اجرا می گردد و هدف از این كار آشنا ساختن دانش آموزان از سنین پایین با روش های كدنویسی و برنامه نویسی است. كمبود نیروی متخصص در حوزه علوم كامپیوتر و برنامه نویسی در آمریكا هم همچون دلایل علاقه آمازون به اجرای چنین طرحی است.
این شركت می گوید با همكاری تعدادی موسسه دیگر و پرداخت هزینه راه اندازی اقامتگاه های تابستانی، آموزش معلمان و اجرای برخی ابتكارعمل های دیگر برنامه مذكور را به پیش خواهد برد. در قالب این طرح تلاش می گردد افراد با استعداد اما فقیر از خانواده های كم درآمد شناسایی شوند تا استعدادهای آنها در زمینه برنامه نویسی شكوفا شود.
آمازون مدعی است برای اجرای این برنامه به اقلیت های نژادی و قومی مانند سیاه پوستان، اسپانیایی تبارها و همین طور دانش آموزان دختر توجه ویژه ای خواهد نمود. برنامه مذكور مهندسان آینده نام دارد و برنامه ریزی برای اجرای آن از سال قبل شروع شده است.
پیش از این شركت هایی مانند مایكروسافت و فیسبوك برنامه های مشابهی را اجرا كرده بودند كه البته منفعت آن در نهایت به خود این شركت ها می رسد كه با كمبود نیروی متخصص برای اجرای ابتكارعمل های تازه مواجهند.

1397/08/14
13:34:06
5.0 / 5
5556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی