به دنبال رسوایی های اخیر؛

تلاش مجلس انگلیس و كانادا برای بازخواست مدیر فیسبوك

تلاش مجلس انگلیس و كانادا برای بازخواست مدیر فیسبوك لینك بگیر: دو كمیته تخصصی در مجلس نمایندگی انگلیس و كانادا از مارك زاكربرگ مدیرعامل فیسبوك خواسته اند تا در برابر یك كمیته مشترك و در حضور نمایندگان مجالس كشورهای مختلف شهادت دهد.به گزارش لینك بگیر به نقل از آسین ایج، هدف از این كار بررسی تلاش های فیسبوك برای مقابله با انتشار اخبار جعلی است.
دمین كالینز رئیس كمیته رسانه ای مجلس نمایندگان انگلیس با همكاری باب زیمر همتای كانادایی خود می خواهد زاكربرگ را تحت فشار قرار دهد تا وی خود شخصا در این نشست حضور یابد و پاسخ های قانع كننده ای عرضه نماید.
در ماه های اخیر، زاكربرگ به دلیل نقض حریم شخصی كاربران فیسبوك، انتقال بدون اجازه داده های خصوصی آنها به افراد و شركت های ثالث، ناتوانی در جهت مقابله با انتشار اخبار جعلی و غیره مجبور شد شخصا در كنگره آمریكا و پارلمان اروپا شهادت دهد.
كمیته ای كه زاكربرگ باید در برابر آن شهادت دهد، كمیته بزرگ بین المللی نام دارد و مقرر است نخستین جلسه آن در تاریخ ۲۷ نوامبر تشكیل گردد و نمایندگان مجالس چند كشور دیگر در آن حضور خواهند داشت.
در نامه ای كه برای دعوت از زاكربرگ جهت شركت در این جلسه برای وی ارسال شده، آمده است: ما درك می نماییم كه برای شما ممكن نیست در جلسات تمامی مجالس قانون گذاری كشورها حاضر شوید. اما معتقدیم كاربران شما در دیگر كشورها هم به پاسخگویی فیسبوك با استفاده از خود شما نیاز دارند و تصور می نماییم شما می خواهید به این مسئولیت خود عمل كنید. زاكربرگ در واكنش به این نامه واكنشی از خود نشان نداده است.

1397/08/13
13:12:12
5.0 / 5
5019
تگهای خبر: سئو , شركت , فیسبوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی