آغاز كنفرانس رباتیك با حضور برترین های دانشجویی و دانش آموزی

آغاز كنفرانس رباتیك با حضور برترین های دانشجویی و دانش آموزی لینك بگیر: تهران- ششمین كنفرانس بین المللی رباتیك و مكاترونیك و نمایشگاه دستاوردهای این حوزه امروز -چهارشنبه- با حضور 25 تیم برتر دانشگاهی و دانش آموزی شروع به كار كرد.


به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، این كنفرانس سه روزه ( 2 تا 5 آبان) به همت انجمن رباتیك ایران و با حمایت فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در محل دانشكده مهندسی مكانیك دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد.
در این رویداد 17 تیم رباتیك برتر دانش آموزی و 8 تیم دانشجویی حضور دارند و دستاوردهای 3 شركت رباتیكی در نمایشگاه جانبی این كنفرانس به نمایش گذاشته می گردد.
ششمین كنفرانس مكاترونیك در محورهای مرتبط همچون ربات های پرنده و زیرآب، ربات های بیولوژیك، رباتیك شناختی، ربات های همكار، ربات های موازی، ربات های انسان نما، سیستم های هوشمند و رباتیك، پایداری ربات ها، سیستم های مكاترونیكی، شناسایی و مدل سازی، طراحی حركت و یادگیری، رباتیك از دور، رباتیك در پزشكی، ربات های سیار و زمینه های پیشرفته در رباتیك و مكاترونیك هوشمند برگزار می گردد.
كارگاره های آموزشی و میزگردهای تخصصی با مبحث ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور نخبگان از دیگر برنامه های این كنفرانس است. افزون بر این در بخش عرضه مقالات، از بین 142 مقاله تخصصی عرضه شده به دبیرخانه به زبان انگلیسی بعد از ارزیابی در 12 گروه تخصصی و با كمك بیشتر از 360 داور داخلی و بین المللی، 52 مقاله برای عرضه شفاهی انتخاب گردید كه در 12 نشست علمی و در طول كنفرانس عرضه می شود، علاوه بر آن 55 مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است.
دكتر «جبارعلی ذاكر» رئیس دانشگاه علم و صنعت، دكتر «امیرحسین دوایی» معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دكتر «سعید بهزادی پور» استاد دانشكده مكانیك دانشگاه صنعتی شریف و دكتر «حسن ظهور» عضو پیوسته گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم و استاد مهندسی مكانیك دانشگاه صنعتی شریف در مراسم افتتاحیه این كنفرانس سخنرانی می كنند.

علمی**9157**9294**2017


1397/08/02
22:05:45
5.0 / 5
4461
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی