حمایت صندوق نوآوری از شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات

حمایت صندوق نوآوری از شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات لینك بگیر: صندوق نوآوری و شكوفایی از شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات حمایت می كند.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، با هدف هم افزایی و خدمت رسانی بهینه به شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با منظور استفاده از ظرفیت های طرفین برای عرضه خدمات به شركت های استارت آپ نشست مشتركی میان صندوق نوآوری و شكوفایی و سازمان نظام صنفی كامپیوتری كشور برگزار گردید.
این نشست با حضور جمعی از مدیران و دكتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی و اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی كامپیوتری در مجتمع شكوفایی شركت های دانش بنیان بود.
در این نشست كلیت نظام صنفی كامپیوتری و خدمات گسترده صندوق نوآوری و شكوفایی همچون تسهیلات، سرمایه گذاری، توانمندسازی، اعطای تسهیلات بانكی، لیزینگ و ضمانتنامه ارائه شد و سپس در ارتباط با عرضه خدمات بهتر و هدفمندتر، كمك به ساماندهی بازار و تولید بستری برای تعامل شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات گفتگوها انجام شد.
در ادامه مقرر شد با همكاری سازمان نظام صنفی كامپیوتری و اعضای آن زمینه تشكیل صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر حوزه فاوا در تهران و استان ها فراهم گردد تا امكان پشتیبانی از شركت های استارت آپی این حوزه هم فراهم گردد.
میزان مصوبات صندوق برای تعداد ۳۵۴ شركت دانش بنیانِ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای كامپیوتری مبلغ ۱۳۴ میلیارد تومان بوده است.

1397/07/16
23:06:30
5.0 / 5
4389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی