اقدام جدید فیس بوك؛

تعلیق برنامه های مشابه كمبریج آنالیتیكا در فیسبوك

تعلیق برنامه های مشابه كمبریج آنالیتیكا در فیسبوك لینك بگیر: بعد از رسوایی سرقت اطلاعات خصوصی كاربران فیسبوك توسط برنامه كمبریج آنالیتیكا و اپ مربوط به آن در این شبكه اجتماعی، فیسبوك به جنگ برنامه های مشابه رفته است.به گزارش لینك بگیر به نقل از دیجیتال ترندز، فیسبوك می گوید بیش از ۴۰۰ برنامه و اپلیكیشن را كه كاركرد و عملكردی مشابه با اپلیكیشن كمبریج آنالیتیكا داشته اند، از این شبكه اجتماعی حذف كرده است.
فیس بوك با صدور اطلاعیه ای در این زمینه تصریح كرده: از زمان آغاز تحقیقات ما در ماه مارس، در مورد هزاران اپلیكیشن بررسی هایی را انجام داده ایم و بیش از ۴۰۰ برنامه را به دلیل نگرانی در مورد نحوه به اشتراك گذاری اطلاعات كاربران توسط توسعه دهندگان تعلیق كرده ایم. در ادامه این بیانیه آمده است: در حال تحقیق در این زمینه با عمق بیشتر هستیم.
اولین اپلیكیشنی كه در جریان این تحقیقات توسط فیسبوك مسدود شده، مای پرسونالیتی نام دارد.
علت این امر عدم همكاری توسعه دهنده این برنامه در جریان تحقیقات فیسبوك بوده است. تعداد كاربران فیسبوك كه اطلاعات خصوصی خویش را با استفاده از این اپلیكیشن به اشتراك گذارده اند بیش از ۴ میلیون نفر برآورد می گردد. این برنامه كه از سال ۲۰۱۲ فعال بوده، قادر نیست به داده های دوستان كاربران آن دسترسی یابد.

1397/06/02
14:21:25
5.0 / 5
4822
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی