وزیر ارتباطات مطرح كرد:

كاهش تعرفه فروش اینترنت زیرساخت به اپراتورها تداوم می یابد

كاهش تعرفه فروش اینترنت زیرساخت به اپراتورها تداوم می یابد لینك بگیر: وزیر ارتباطات اظهار داشت: مبحث كاهش تعرفه فروش پنهای باند اینترنت از جانب زیرساخت به اپراتورهای ارتباطی تداوم می یابد.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در مراسم افتتاح پروژه های شركت ارتباطات زیرساخت بر ضرورت كاهش هزینه ها در حوزه پهنای باند تصریح كرد و اظهار داشت: باید هزینه پهنای باند اتصالات بین استانی كاهش پیدا كند تا شاهد افزایش ترافیك ارتباطات در داخل كشور باشیم.
وی با تاكید بر اینكه كاهش تعرفه فروش اینترنت از جانب شركت ارتباطات زیرساخت به اپراتورهای ارتباطی باید تداوم یابد اظهار داشت: طی دو سال اخیر قیمت پهنای باند ۴ بار كاهش پیدا كرد و این كاهش قیمت رشد درآمد شركت ارتباطات زیرساخت را به همراه داشت.
وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه نباید نگران حفظ درآمد زیرساخت باشیم، افزود: شركت ارتباطات زیرساخت یك شركت حاكمیتی است و دولت تضمین درآمد آن را بر عهده دارد بنابراین باید به جای نگرانی از حفظ درآمد زیرساخت به فكر توسعه و افزایش ترافیك ارتباطی در كشور باشیم كه این مساله خود افزایش درآمد به همراه خواهد داشت.
آذری جهرمی با تاكید بر اینكه باید نقش حاكمیتی زیرساخت از موضوعات اجرایی جدا شده و پروژه ها آزادسازی شوند، اظهار داشت: هم اكنون آزادسازی پروژه ترافیك ویس (مكالمه) را در دستور كار داریم و امیدواریم بزودی اجرایی شود. از جانب دیگر ظرفیت های شبكه فیبر نوری باید در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد تا شاهد افزایش خدمات در این حوزه باشیم.
وی با اشاره به برنامه ششم توسعه برای چابك سازی دولت در حوزه زیرساخت های ارتباطی تصریح كرد: با اجرای پروژه های مدنظر امیدواریم متناسب با رشد زیرساخت های ارتباطی شاهد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در كشور باشیم.

1397/02/25
15:29:39
5.0 / 5
5204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی