رتبه های برتر مسابقات بین المللی و ربوكاپ استخدام دانشگاه آزاد می شوند

رتبه های برتر مسابقات بین المللی و ربوكاپ استخدام دانشگاه آزاد می شوند لینك بگیر: تهران- رییس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: افرادی كه در دوره سیزدهم مسابقات ربوكاپ و دوره های پیشین حائز رتبه برتر شده استخدام دانشگاه آزاد اسلامی می شوند و از این افراد برای تجاری محصولاتشان حمایت خواهد شد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر روز پنجشنبه در افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوكاپ آزاد ایران اظهار نمود: دانشجویان و برگزیدگان دوره های مختلف این مسابقات در عرصه های بین المللی اثبات شده اند اما كمتر مورد توجه قرار می گیرند.
وی با تشكر از برگزاركنندگان این رویداد علمی كه سبب تشویق جوانان و دانشمندان آینده كشور است و شركت كنندگان در مسابقات كه با عزم و اراده در این عرصه بین المللی مشاركت كرده اند، تصریح كرد: این نمایشگاه، عرصه نمایش قدرت و اقتدار جوانان ماست كه توانستند شعار «ما می توانیم» را به «ما توانستیم» تبدیل كنند.
رهبر با اشاره به اینكه جوانان ایرانی خویش را در رقابتی بین المللی محك می زنند، تصریح كرد: این نمایشگاه «اثبات خودباوری» است تا جوانان باور كنند نه تنها چیزی از جهان كم ندارند، بلكه می توانند در عرصه های بین المللی دنیا را هم پشت سر بگذارند.
رئیس دانشگاه آزاد، مسابقات و نمایشگاه بین المللی ربوكاپ را آغاز یك حركت دانست و بیان كرد: ماندن در این مرحله شایسته نیست بلكه این مسیر باید به فتح قله های بزرگ علمی ختم شود.
رهبر تصریح كرد: در سال پشتیبانی از تولید داخلی باید بتوانیم محصولات با كیفیت تولید نماییم تا در سطح بین المللی رقابت نماییم و این نمایشگاه نمایش قدرت علمی است و باید اثبات نماییم كه قادریم از علم، به تولید ثروت برسیم.
سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوكاپ آزاد ایران 2018 از بامداد امروز، 16 فروردین ماه با رقابت 478 تیم از 12 كشور جهان همچون تركیه، آلمان، چین، آمریكا، هلند، فرانسه، انگلیس، پرو، هند، سنگاپور و كره جنوبی در نمایشگاه بین المللی تهران شروع به كار كرد.
این رقابت ها كه تا 18 فروردین ماه ادامه خواهد داشت در 26 لیگ برگزار می گردد و بخش های دانشجویی با 10 لیگ و 132 تیم، لیگ دانش آموزی با 193 تیم، بخش شبیه سازی با 5 لیگ و 60 تیم و بخش كاربردی با 4 لیگ و 93 تیم در آن حضور خواهند داشت.
فراهنگ ** 7561 **1055


1397/01/19
18:18:01
5.0 / 5
4912
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی