قلم هوشمند اپل در هوا طراحی می كند

قلم هوشمند اپل در هوا طراحی می كند لینك بگیر: یك شركت فناوری حق امتیاز اختراع قلمی هوشمند را ثبت كرده كه به وسیله آن می توان روی سطوح غیر هوشمند و حتی در هوا هم طراحی كرد.به گزارش لینك بگیر به نقل از نیواطلس، هم اكنون قلم هوشمند اپل فقط با دستگاه iPad Pro كار می كند، اما به نظر می رسد این شركت برنامه های وسیع تری برای آن در نظر دارد. آخرین حق امتیاز اختراع ثبت شده شركت نشاندهنده دستگاهی است كه می تواند روی هر سطح و حتی روی هوا هم بنویسد.
قابلیت نوشتن روی هوا به وسیله سنسورهای دوربین روی لپ تاپ یا مانیتور فعال می گردد. در توضیح این حق امتیاز آمده است: «ایجاد محتوا با استفاده از دستگاه الكترونیكی روی سطوح غیر الكترونیكی». این توضیح نشان داده است از همین فناوری می توان روی كاغذ معمولی هم بهره برد.

مهندسان اپل در حق امتیاز روش دیگری را هم ذكر كرده اند. در روش دوم نوك قلم به فشار حساس است و می تواند ضربات و حركات آن را ثبت كند. فرد می تواند به راحتی این قلم را در فضای سه بعدی حركت دهد و بدین سان طراحی های دو و سه بعدی انجام دهد.
در این حق امتیاز قلم برای طراحی اشیای سه بعدی و حتی یادداشت نویسی در لپ تاپ به كار می رود. ازاین رو چنین دستگاهی احیانا قابلیت های متعددی خواهدداشت.

1396/11/19
14:13:58
5.0 / 5
5704
تگهای خبر: هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی