مركز ماهر اعلام كرد:

سامانه توزیع متادون وزارت بهداشت هك شد

سامانه توزیع متادون وزارت بهداشت هك شد لینك بگیر: بررسی های فنی مركز ماهر در مورد اخبار انتشار یافته مبنی بر هك سامانه مرتبط با مدیریت توزیع قرص متادون وزارت بهداشت، غیرواقعی بوده و سامانه ایداتیس شاهد هیچگونه صدمه پذیری نبوده است.به گزارش لینك بگیر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، اخبار غیرواقعی در مورد هك سامانه مرتبط با مدیریت توزیع قرص متادون در كشور و دسترسی و نشت اطلاعات هویتی تعداد قابل توجهی از افراد درج شده است.
در پی این اخبار؛ مركز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایان های (مركز ماهر) مبحث را با هماهنگی مركز فناورری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی بررسی و بعد از ارزیابی های دقیق فنی مشخص شد در سامانه مذكور هیچ گونه صدمه پذیری كه منجر به دسترسی اطلاعات اعلان شده شود وجود نداشته و موارد انتشار یافته ساختگی و ارتباطی با داده های ذخیره شده در این سامانه نداشته است.
لازم به ذكر است برای دریافت هرگونه اطلاعات و آگاهی های امنیتی و همینطور درخواست امداد و كمك فوری در موارد بروز رخداد یا حادثه رایان های به آدرس مركز ماهر با عنوان www. certcc. ir رجوع و یا با استفاده از شماره تلفن ۲۲۱۱۵۹۵۰-۰۲۱ و آدرس ایمیل cert@certcc. ir اطلاع رسانی كنید.
 

1396/08/26
20:02:10
5.0 / 5
5103
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی