قطع همکاری سیستم پرداخت سامسونگ با میر روسیه

قطع همکاری سیستم پرداخت سامسونگ با میر روسیه به گزارش لینک بگیر، سرویس پرداخت «سامسونگ پی» شرکت سامسونگ الکترونیکس، از سوم آوریل، دیگر با کارت های پرداخت ملی میر (Mir) روسیه کار نخواهد کرد.به گزارش لینک بگیر به نقل از ایسنا، کارت های پرداخت صادره از جانب سیستم ملی پرداخت میر، بعد از اینکه رقبای آمریکایی، فعالیتهایشان را در روسیه در واکنش به حمله نظامی مسکو به اکراین در فوریه سال ۲۰۲۲، متوقف کردند و کارت های پرداخت صادره توسط آنها غیرفعال شدند، اهمیت بیشتری یافتند.

مقامات آمریکایی در فوریه، تحریم های گسترده ای را ضد روسیه وضع کردند که شامل سیستم ملی کارت پرداخت (NSPK) بود که کارت های میر را کنترل می کند.

«سامسونگ پی» در اطلاعیه ای در وبسایت خود اعلام نمود از سوم آوریل سال ۲۰۲۴، افزودن و استفاده از کارت های میر در «سامسونگ پی»، امکان پذیر نخواهد بود.

سرویس پرداخت سامسونگ اعلام نمود خدماتش در بلاروس که هدف تحریم های سنگین غربی قرار گرفته است، ادامه می یابد.

سیستم ملی کارت پرداخت روسیه تائید کرد که استفاده از کارت های میر در اپلیکیشن «سامسونگ پی»، از سوم آوریل، معلق می شود. اما اپلیکیشن پرداخت میر را همچنان میتوان از فروشگاه برنامه روسی «رواستور» (RuStore)، برای کاربران اندروید و گالری اپلیکیشن اندروید، دانلود کرد.

اپلیکیشن پرداخت میر در فروشگاههای برنامه اپل و گوگل قابل دسترس نیست.

بر اساس گزارش رویترز، آنتون گورلکین، معاون کمیته سیاست اطلاعاتی پارلمان روسیه، روز چهارشنبه در تلگرام نوشت: آمریکایی ها برای دشوار کردن زندگی روس ها، با کره ای ها هماهنگ شده اند.
1403/01/12
13:35:45
0.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی