وجود ۲۷۰ میلیون حساب جعلی در فیس بوك

وجود ۲۷۰ میلیون حساب جعلی در فیس بوك به گزارش لینك بگیر شبكه اجتماعی فیس بوك تایید كرده كه حدود ۲۷۰ میلیون حساب كاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوك بیشتر از برآوردهای قبلی می باشد.به گزارش لینك بگیر به نقل از فورچون، فیس بوك كه این روزها به دلیل برخی سواستفاده ها از این شبكه اجتماعی برای انتشار اخبار جعلی و دروغین تحت فشار است، تلاش می كند حساب های كاربری جعلی و متخلف را شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری كند.
فیس بوك در بررسی های خود به این نتیجه رسیده كه ۲۷۰ میلیون حساب كاربری جعلی در شبكه اجتماعی مذكور وجود دارد. تعداد كل كاربران فیس بوك هم اكنون به ۲. ۱ میلیارد نفر رسیده است.
پیش از این و در ماه جولای گذشته تعداد كل حساب های كاربری جعلی فیس بوك كمتر یك درصد قلمداد می شد كه این رقم حالا به حدود ۳ درصد رسیده است. برخی افراد هم در فیس بوك دست به ایجاد حساب های كاربری مختلف و ارسال محتوای مشابه می زنند كه این كار هم از نظر فیس بوك تخلف به حساب می آید.
پیش از این تعداد كل حساب های فیس بوك با محتوای كپی كاری شده ۶ درصد از كل حساب های كاربری برآورد شده بود، اما این رقم هم اكنون به ۱۰ درصد از كل حساب های یادشده افزایش یافته است.
بنابراین در مجموع ۱۳ درصد از حساب های كاربری فیس بوك كپی كاری یا جعلی هستند و باید از این شبكه اجتماعی حذف شوند. فیس بوك می خواهد با استفاده از اصلاح الگوریتم های مورد استفاده خود و همین طور استخدام نیروهای داوطلب این حساب ها را شناسایی و پاك كند.
 

1396/08/14
23:14:39
5.0 / 5
4956
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی