در راستای توسعه ارتباطات بین المللی؛

فناوران نانو و سرمایه گذاران در چین

فناوران نانو و سرمایه گذاران در چین به گزارش لینك بگیر در جهت گسترش همكاری های بین المللی و یافتن فرصت های سرمایه گذاری در زمینه فناوری نانو، نشستی با حضور ۱۰ هزار فناور و سرمایه گذار از سراسر دنیا در شهر شنزن در جنوب شرقی چین برگزار می گردد.به گزارش لینك بگیر به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در جلسه ای كه با حضور دكتر سعید سركار، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، مهدی ضیغمی مدیر كانون پتنت ایران و «رافائل چن» معاون بین الملل شركت« WTOIP »چین، در ستاد فناوری نانو برگزار شد، تفاهم نامه ای مبنی بر تسهیل تجاری سازی منعقد شد.
دكتر سعید سركار اظهار داشت: «شركت WTOIP » چین یكی از بزرگ ترین مجموعه ها در عرصه ثبت پتنت، فروش مالكیت معنوی آن و یافتن سرمایه گذار برای این طرح ها است كه با برگزاری مسابقه ای بین المللی گامی بزرگ در جهت تجاری سازی فناوری نانو برمی دارد. در طول این مسابقه ۵ طرح برای رقابت نهایی و جذب سرمایه گذار معرفی می شوند. خوشبختانه طرح ها و ایده های ایرانی هم امسال در این رویداد شركت دارند و در حال داوری برای راه یابی به رقابت نهایی هستند.
رافائل چن، معاون بخش بین الملل مؤسسه WTOIP، بعد از بازدید از نمایشگاه نانو و آشنایی با دستاوردهای كشور در حوزه فناوری نانو اظهار داشت: مؤسسه WTOIP با عقد این قرارداد كانون پتنت ایران و ستاد فناوری نانو را به عنوان یكی از بزرگ ترین شریك های تجاری در حوزه ی تجاری سازی انتخاب كرده است. امسال ایران هم به عنوان یكی از پیشتازان فناوری نانو در جهان در جمع كشورهای شركت كننده در این مسابقه حضور خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم توانمندی های ایران را به شبكه ی سه میلیون نفری از اعضای WTOIP معرفی نماییم. هدف این مسابقه فقط رقابت میان شركت كنندگان آن نیست، بلكه هدف اصلی جذب سرمایه گذار و تجاری سازی آن در چین است.
در ادامه ضیغمی مدیر كانون پتنت ایران هم اظهار داشت: حضور ایران با طرح های نوآورانه در جهت تجاری سازی و درآمدزایی در این رویداد گامی بزرگ است. همینطور از سوی دولت چین و شركت WTOIP محیطی نمایشگاهی در این رویداد برای عرضه ی توانمندی های طرح های ایرانی مهیا شده است.
ضیغمی اضافه كرد: در حاشیه این مسابقه، نشستی با حضور ۱۰ هزار فناور، نوآور و سرمایه گذار از سراسر دنیا در شهر شنزن در جنوب شرقی چین برگزار می گردد كه فرصتی مناسب برای ارتباط سازی بین المللی و تجاری سازی طرح و ایده های فناوران كشورمان خواهد بود. این مسابقه در چهار روز با حضور كشورهای مختلفی نظیر انگلیس، امریكا، روسیه، كره جنوبی، آلمان در دسامبر ۲۰۱۷ در شهر شنزن برگزار می گردد.
كانون پتنت ایران به نمایندگی از شركت WTOIP در ایران، در حدود ۳۰ طرح برگزیده را به این شركت معرفی كرده است كه از میان آن ها تنها ۵ طرح برای رقابت نهایی راهی شنزن چین خواهد شد.
 

1396/07/22
18:46:37
5.0 / 5
4849
تگهای خبر: فناوری , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی