گوگل پیام رسان محبوب دانشگاهیان را حذف نمود

گوگل پیام رسان محبوب دانشگاهیان را حذف نمود به گزارش لینک بگیر گوگل پیام رسان المنت را که از جانب خیلی از دولت ها، شرکتهای خصوصی و دانشگاهیان مورد استفاده قرار می گیرد، از اپ استور خود حذف کرده است.به گزارش لینک بگیر به نقل از انگجت، پیام رسان المنت به دلیل ایمنی بالا و رمزگذاری پیام های رد و بدل شده مورد استفاده رسمی خیلی از نهادهای دولتی و خصوصی در سرتاسر جهان است، اما گوگل مدعی است این برنامه گپ برای میزبانی محتوای نامناسب و پرخاشگرانه به کار می رود و به همین علت آنرا حذف کرده است.
المنت به این اقدام گوگل اعتراض کرده و افزوده که اپلیکیشن مورد اشاره تنها برای میزبانی محتوا به کار می رود و اگر محتوایی توسط سرورهای خود این شرکت میزبانی شود قابل کنترل است، اما محتوای مدنظر گوگل توسط یکی از شرکتهای همکار با المنت میزبانی شده و بنابراین المنت کنترل بر روی آن نداشته است.
المنت همینطور می گوید گوگل بدون هیچ هشداری به این شرکت اپلیکیشن آنرا حذف کرده است. برنامه نویسان و توسعه دهندگان المنت هم پیشنهادات و طرح خویش را برای حل مشکل برای گوگل ارسال کرده اند، اما گوگل هیچ واکنشی در این حوزه نشان نداده است.
مدیران اپلیکیشن المنت از کاربران خواسته اند برای بارگذاری آن از منابع و سایت های دیگر استفاده کنند. گفتنی است خیلی از شرکت ها، مؤسسات تجاری، دانشگاه ها و دولت های آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان از المنت برای تبادل پیام استفاده می نمایند. سختگیری گوگل در زمینه حذف برنامه ای از اپ استور خود که شرکت سازنده میزبان محتوای نامناسب رد و بدل شده از راه آن بر روی سرورهای خود نبوده، باعث انتقادهای گسترده از این شرکت شده است.


منبع:

1399/11/12
20:56:18
0.0 / 5
583
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی