تماس صوتی و ویدئویی با بیش از ۴ نفر در واتساپ

تماس صوتی و ویدئویی با بیش از ۴ نفر در واتساپ به گزارش لینك بگیر با افزایش خانه نشینی مردم جهان به سبب شیوع كرونا، واتس اپ می خواهد محدودیت خود در زمینه برقراری تماسهای صوتی و ویدئویی را كم كند.به گزارش لینك بگیر به نقل از جی اس ام آرنا، هم اكنون واتساپ برقراری تماس صوتی و ویدئویی همزمان را بین تنها چهار نفر ممكن می كند، اما مقرر است این محدودیت كم شود.
به نظر می رسد این اقدام واتساپ كه متعلق به فیسبوك است، در رقابت با شركت هایی مانند گوگل، مایكروسافت و زوم صورت بگیرد كه به سبب ارائه خدمات متنوع ویدئو كنفرانس با استقبال بیشتر كاربران مواجه گشته اند. واتساپ نگران است در صورت عدم رفع برخی محدودیت ها بازار را به رقبای خود واگذار كند.
منابع نزدیك به واتساپ با بررسی كدهای نسخه جدید این اپلیكیشن كه در دست طراحی است به این جمع بندی رسیده اند كه افزایش تعداد كاربران قادر به مكالمه صوتی یا ویدئویی با این اپلیكیشن به شكلی گسترده رخ خواهد داد و قرار نیست واتساپ این رقم را از چهار نفر به مثلاً شش نفر افزایش دهد. اما اینكه واتساپ دقیقاً چه برنامه ای دراین زمینه دارد، احتمالاً در آینده نزدیك اعلام می شود.

1399/01/30
22:41:53
5.0 / 5
3191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی