تحویل دستمال توالت و كلوچه به آمریكایی ها با پهپاد

تحویل دستمال توالت و كلوچه به آمریكایی ها با پهپاد به گزارش لینك بگیر با عنایت به تعطیلی شهرها در آمریكا، الان پهپادهای شركت ˮوینگˮ( Wing) در حال تحویل دستمال توالت و كلوچه به شهروندان شهری در ایالت ویرجینیا هستند.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، در حال حاضر "كروناویروس" در سرتاسر آمریكا گسترش یافته و شهرها بسته شده اند.
پهپادهای شركت "وینگ"(Wing) كه زیرمجموعه شركت "آلفابت"(Alphabet) است، سال قبل برای اولین بار تحویل بسته در كشور آمریكا را به صورت رسمی شروع كرد.
اداره حمل و نقل هوایی فدرال آمریكا(FAA) با اعطای یك گواهینامه حمل و نقل هوایی پیشرفته، مجوز این كار را به شركت "وینگ" داد. این مجوز اجازه می دهد تا چندین خلبان زمینی به نظارت بر چندین هواپیمای بدون سرنشین كه تحویل بسته ها به مردم را بر عهده دارند، نظارت كنند.
حال كه "كروناویروس" شهرهای آمریكا را به تعطیلی كشانده است، پهپادهای این شركت در حال تحویل دستمال توالت و كلوچه به مردم یكی از شهرهای ایالت ویرجینیا هستند.
شهروندان شهر "كریستین برگ"(Christianburg) ویرجینیا الان در خانه های خود مانده اند. بنابراین بدون ترك خانه هایشان، در حال استفاده از خدمات شركت وینگ هستند.


این شركت در اكتبر سال قبل خدمات خویش را در ایالت ویرجینیا شروع كرد و با شركت های "فدكس"( FedEx)، "والگرینز"( Walgreens ) و "سوپر مگنولیا"( Super Magnolia) همكاری كرد.
حال این شركت به علت شیوع كروناویروس با فروشندگان جدیدی همكاری كرده است تا بتواند به تعداد بیشتری از افرادی كه در قرنطینه خانگی به سر می برند، خدمات رسانی كند.
شركت "وینگ" طی دو هفته اخیر بیشتر از هزار بسته شامل "دستمال توالت"، "قهوه" و "كلوچه و بیسكوییت" را به دست شهروندان رسانده است.
"جاناتان باس"(Jonathan Bass)، سخنگوی شركت وینگ اظهار نمود: فناوری شركت ما بخصوص در روزهایی مفید می باشد كه خیلی از مردم در خانه های خود مانده اند و تماس افراد با یكدیگر بسیار محدود شده است.
وی افزود: شركت ما به تازگی ارسال محموله از یك نانوایی و یك كافی شاپ را هم شروع كرده است.
خدمات شركت وینگ به مشاغل محلی این امكان را می دهد در شرایط فعلی كه كسب وكارها تعطیل شده اند، به فعالیت خود ادامه دهند.
یكی از كافه هایی كه با وینگ همكاری می كند، گفته كه با آغاز همكاری با شركت وینگ، فروش بسیار زیادی داشته است.
پهپادهای شبیه به هلیكوپتر وینگ كاملا خودران هستند و قادرند تا ارتفاع ۱۲۰ كیلومتری پرواز كنند و هیچ آلودگی زیست محیطی هم تولید نمی كنند.

1399/01/26
23:58:06
5.0 / 5
2827
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی