آذری جهرمی در حاشیه جلسه دولت:

آمریكا اقدامی انجام دهد پاسخ كوبنده دریافت می كند

آمریكا اقدامی انجام دهد پاسخ كوبنده دریافت می كند به گزارش لینك بگیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: اگر آمریكایی ها اقدامی انجام دهند، حتما پاسخ مناسب و شدیدتر به اقدام آنها داده می شود و این آمادگی هم وجود دارد.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در مورد اقدام نیروی هوافضای سپاه در هدف قرار دادن پایگاه نظامی آمریكا در عراق، اظهار داشت: این حركتی است كه ان شاء الله باعث پاك شدن منطقه از وجود منحوس نیروهای آمریكایی می شود. چیزی جز این دل مردم ایران و ملت های منطقه را كه از شهادت سردار دل ها ناراحت و از این اتفاق آزرده هستند و با حضور در مراسم خاكسپاری، حماسه بزرگ مردمی را رقم زدند، آسوده نمی كند.
وی با اشاره به اقدام سپاه پاسداران، تصریح كرد: به نیروهای مسلح مقتدر كشورمان دست مریزاد می گویم و ان شاء الله هر چه سریعتر همان گونه كه رئیس جمهور محترم در صحبت های امروزشان گفتند، پای منحوس آمریكا از منطقه بریده شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه همه اعضای كابینه از صبح در جریان اقدام سپاه پاسداران قرار گرفته بودند، تصریح كرد: این اقدام سپاه خواسته بزرگ ملت ایران بود و با اقتدار نیروهای مسلح این كار انجام شد و باعث غرور، سربلندی مردم است و اعضای كابینه هم مانند همه مردم خوشحال هستند و همه ما آمادگی های لازم را به جهت اینكه اگر آمریكا خطایی را انجام بدهد، داریم.
آذری جهرمی گفت:: اگر آمریكایی ها اقدام دیگری انجام دهند، حتما پاسخ مناسب و شدیدتر به اقدام آنها داده می شود و این آمادگی هم وجود دارد.

1398/10/20
16:30:43
5.0 / 5
4200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی