ابداع دستكشی برای لمس اشیا در دنیای واقعیت مجازی

ابداع دستكشی برای لمس اشیا در دنیای واقعیت مجازی به گزارش لینك بگیر شركت ˮTeslasuitˮ دستكش جدیدی ساخته است كه امكان لمس اشیا در دنیای واقعیت مجازی را توسط كاربر فراهم می آورد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، جای یك دستكش كه امكان لمس اجسام را در محیط های واقعیت مجازی فراهم آورد برای یك تجربه كاملاً غوطه ور در واقعیت مجازی(VR) چیزی است كه هنوز به صورت گسترده در دسترس نیست.
اكنون دستكش ابداعی شركت "Teslasuit" می تواند بازخورد لمسی را در تجربه های واقعیت مجازی در اختیار كاربران قرار دهد و به كاربران اجازه دهد محیط مجازی را احساس كنند.
این شركت در حال كار بر روی ساخت یك لباس كامل VR است و هم اكنون یك دستكش VR با نام "Teslasuit Glove" را رونمایی كرده است كه می تواند حركات دست كاربر را تشخیص دهد و بازخوردی شبیه به حس لامسه را به وی عرضه نماید.
این دستكش جدید را می توان همراه با لباس كامل VR یا به صورت جداگانه بهره برد.


شركت سازنده می گوید: این دستكش، حس لامسه، ضبط و ثبت حركت، بیومتری(تحلیل اطلاعات بیولوژیكی) و بازخورد نیرو را در خود ادغام كرده تا كاربران بتوانند بافت های مجازی را حس كنند. این دستكش به صورت بالقوه می تواند برای سیستم های كنترل از راه دور یا برای توانبخشی پزشكی استفاده گردد.
این شركت ادعا می كند كه این دستكش می تواند داده ها را در زمان واقعی جمع آوری كند و حتی می تواند برای نظارت بر میزان استرس كاربران یا ضربان قلب آنها استفاده گردد.
این شركت كار خویش را برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶ با جمع آوری سرمایه برای ساختن یك لباس كامل VR شروع كرد و یك نمونه اولیه از آنرا در نمایشگاه CES ۲۰۱۸ عرضه كرد.
گرچه فیلم های زیادی از این لباس در حال كار وجود دارد، اما فقط برای مشتریان تجاری در دسترس می باشد و افراد معمولی نمی توانند آنرا خریداری كنند.


این لباس باردیگر در نمایشگاه CES ۲۰۱۹ به معرض نمایش گذاشته شد، جایی كه شركت سازنده اظهار داشت كه مقرر است برای كار در محیط های خطرناك همچون آموزش فضانوردی، آموزش بارگیری سوخت و آموزش تخلیه اضطراری استفاده گردد.
حالا این لباس بار دیگر به همراه دستكش جدید خود در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ نمایش داده خواهد شد و می توان آنرا در غرفه "Teslasuit" به نظاره نشست.1398/10/07
21:04:05
5.0 / 5
4806
تگهای خبر: شركت , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی