ادامه كابل برگردانها در تهران؛

ارتباط تلفنی مشتركان در 4 مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود

ارتباط تلفنی مشتركان در 4 مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود به گزارش لینك بگیر ارتباط تلفنی مشتركان تهرانی در ۴ مركز مخابراتی به علت انجام عملیات كابل برگردان مبتلا به اختلال می شود.به گزارش لینك بگیر به نقل از مهر، عملیات كابل برگردان با هدف توسعه شبكه كابل در مراكز مخابرات شهید فرد اسدی، شهید رجایی، شهرستان قدس و آزادگان شروع شد.
با اجرای توسعه شبكه كابل مخابراتی، ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات شهرستان قدس با پیش شماره های ۴۶۸۱ الی ۴۶۸۹ در محدوده خیابان های رشادت (رشادت ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸ و۱۰)، كرامت و شهرك فرزان به مدت ۷۲ ساعت آینده با اختلال همراه می باشد.
ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات شهید فرد اسدی با پیش شماره های ۶۶۱۵، ۶۶۱۹، ۶۶۰۰ الی ۶۶۰۹ در محدوده خیابان های هاشمی، نیاركی، شهیدان و استاد معین تا فردا با اختلال روبرو است.
هچنین در مركز مخابرات شهید رجایی ارتباط تلفنی مشتریان دارای پیش شماره های ۸۸۹۰ الی ۸۸۹۴، ۸۸۸۵، ۸۸۸۹، ۸۸۸۰، ۸۸۴۱، ۸۶۰۳ در محدوده این مركز و خیابان های زرتشت شرقی، كریم خان زند، شهید عضدی و حافظ از فردا تا ۳ روز آینده مبتلا به اختلال می شود. ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات آزادگان هم از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه می باشد.

1398/07/20
19:41:03
5.0 / 5
4859
تگهای خبر: مخابرات , مشتركان , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی