عرضه آخرین دستاوردهای ۱۱۱ شركت در نمایشگاه نانو

عرضه آخرین دستاوردهای ۱۱۱ شركت در نمایشگاه نانو لینك بگیر: از میان 111 شركت حاضر در دوازدهمین دوره نمایشگاه نانو، 25 شركت از حوزه نانو مواد آخرین دستاوردهای علمی خودرا ارائه خواهند كرد و در واقع بیشترین سهم شركت ها در این دوره، به شركت های نانومواد متعلق می باشد.


به گزارش لینك بگیر به نقل از ایسنا، دوازدهمین دوره نمایشگاه و جشنواره نانو از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و در آن ۱۱۱ شركت فعال در حوزه فناوری نانو محصولات خودرا در ۱۲ بخش صنعتی مختلف عرضه خواهند كرد.
در این دوره از جشنواره فناوری نانو بیشترین سهم شركت های حاضر مربوط به حوزه تولید نانو مواد است، بطوریكه ۲۵ شركت از میان ۱۱۱ شركت در نمایشگاه امسال در بخش تولید نانو مواد فعالیت دارند.
تولیدكنندگان تجهیزات ساخت با ۲۲ شركت در رتبه دوم قرار دارند و شركت های تولیدكننده دستگاه های آنالیز و مشخصه یابی با تعداد ۱۰ شركت در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. علاوه بر آن ۹ شركت از حوزه نساجی، ۷ شركت از خدمات تجاری سازی، ۷ شركت از كشاورزی و بسته بندی، ۷ شركت از سلامت و بهداشت و ۷ شركت از صنعت خودرو در این نمایشگاه شركت دارند.
۱۷ شركت نیز از حوزه های آب و محیط زیست، رنگ و پوشش، ساختمان و مواد پیشرفته در این دوره محصولات تولیدی خودرا عرضه خواهند كرد.
علاوه بر این، ۲۵ آزمایشگاه نیز خدمات و توانمندی های خود در حوزه فناوری نانو را در نمایشگاه دوازدهم ارائه می كنند كه در این میان ۱۷ آزمایشگاه در پاویون شبكه آزمایشگاهی حضور دارند.
۷ نماینده نیز از دانشگاه ها و مراكز رشد در دوازهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند كه در كنار سه نهاد ترویجی به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود می پردازند. تا كنون ۱۸۶ غرفه برای شركت ها، آزمایشگاه ها، نهادهای ترویجی، مراكز رشد و ستاد برگزاری این دوره تدارك دیده شده است.
منبع:

1398/07/06
23:06:20
5.0 / 5
4213
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سئوی سایت با بک لینک دائمی ارزان
linkbegir.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لینك بگیر محفوظ است

لینك بگیر

بک لینک ارزان و رپورتاژ آگهی